Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a stílus?

Milyen ez a stílus?

Figyelt kérdés

Olyan lány vagyok aki oda van a grunge cuccok ért és a Nirvana-ért,meg persze az indie rock-ért(AM) de nem hordok mindik ilyen cuccokat, szeretek néha "tumblr" stílusba is öltözködni és nem azért mert tömeg hanem mert tetszik ez a stílus, de néha pink cuccokat és elegáns ruhákat is szeretek felvenni és ezért ha megkérdezik hogy milyen a stílusom cask ott álok és fogalmam sincs hogy mit mondjak.

Grunge:

[link]

"Tumblr":

[link]

Pastel:

[link]

Ezért mindig mindenki mondja hogy már választhatnák egy adott stílust és nem mindig össze visza öltözködni.. Örülnék ha valaki segítene kideríteni hogy mit hordjak mert már az agyamra megy hogy mindik ilyenekel idegesítenek. Előre is köszi



2017. ápr. 29. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt hordd amit akarsz,jó ez így :D
2017. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó volna ha ezt az én ismerőseim is így gondolnák.
2017. ápr. 29. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ki érdekel, hogy mit gondolnak? Rólam azt gondolják, hogy leszbi vagyok, de én meg tudom, hogy nem, szóval ez számít :D
2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért akarod "lecimkézni" magad ,vagy csoportokhoz stílusirányzatokhoz besorolni. És legfőképpen azt nem értem ,hogy ,hogy jött ide a Nirvana. Én is nagyon szeretem a Nirvanát de nem tudom mi köze az öltözködésedhez.. És megsúgom. A grunge egy zenei- nem öltözködési stílus.
2017. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen idegesít hogy ha valakinek azt mondom hogy ez a zenei és az öltözködési stílusom, és azt mondja hogy cimkéket se tudok hozzá rakni ehhez a stílushoz szóval inkáb mást hordjak, és egy idő után kezd idegesítő lenni hogy nem szarnak a stílusomra.. Ezért szeretném tudni hogy milyen is valójában a stílusom, hogy megmondhasam nekik ez vagyok én.. De ehhez kellenek cimkék
2017. ápr. 29. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom, egyenlőre még nincs saját stílusod. Ne aggódj, sokan vannak így, nem lehet mindenki egyedi, nem mindenkinek van olyan jó stílusérzéke. A lényeg az, hogy azt hordd, amiben jól érzed magad. És mégegy: nem nekik kell sz*rniuk az öltözködésedre, hanem neked kell sz*rnod a véleményükre.
2017. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ach, oké
2017. máj. 2. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:

jó ez. nem rossz. mondjuk én még mindig punkabb vagyok a mai punkoknál :D pedig nem vagyok punk XD meg trash-ebb vagyok a mai "trash"-eknél :D az első kép tök jó, csak nekem ezzel is az a bajom, hogy ez a style is elpicsult nagyon. meg ezek a nyakörvek.... borzasztóak szerintem. de ez már részletkérdés. az alsó is jó, csak mondjuk nekem marha viágos, csak sötétet viselek, általában feketét. :D a középső az tömeg,proli, unalmas :D

23L

2017. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát mindenkinek megvan a saját stílusa, amúgy meg tényleg kár hogy már mindenkin szinte ilen ruhákat lehet látni, de az sem baj ha egy kicsit unalmas az outfit a lényeg hogy mindenki az hordja ami neki tetszik és amiben jól érzi magát :D
2017. máj. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!