Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba hordható, csinos,...

Színházba hordható, csinos, de nem méregdrága ruhát hol vehetnék?

Figyelt kérdés

Olyan ruhát (egyberuhát elsősorban, de egyéb ötletet is szívesen fogadok) szeretnék felvenni a színházba, ami csinos, kicsit több, mint egy hétköznapi, de nem annyira alkalmi, hogy már túlzás lenne.

Van hosszúujjú fekete, csinos ruhám is, de az olyan dzsörzé anyagból van (mint a pólók, átlagos női felsők, rugalmas anyag), ami egy picit minőségibb blézer mellett (ha hűvösebb idő van) nagyon gagyi anyagnak tűnik. Szóval olyan üzletet keresek, ahol nem gagyi, one size rucikat árulnak, de nem is huszonezres egy szoknya. Remélem lesz olyan, aki rajtam kívül érti, hogy mit szeretnék. :) Boltok (Budapesten), webáruházak is jöhetnek. Köszönöm.



2017. ápr. 29. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Orsay-t tudom ajánlani :)
2017. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, erre például nem gondoltam. :)
2017. ápr. 29. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nézz be egy turiba. Ott nagyon jó alkalmi ruhákat tudsz venni,. viszonylag olcsón.
2017. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bírom a turis ruhák szagát. Illatmentesen mosok amúgy is. Pedig az ötlet amúgy jó lenne. Köszi.
2017. ápr. 29. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is az Orsayt tudnám ajánlani, ez a kedvenc üzletem 🙂 Eddig minden egyberuhámat ott vttem, szerintem nagyon szép, csinos, nőies ruhákat árulnak és nekem a minőségükkel sem volt soha problémám.
2017. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Envy,Sugarbird(Zsolnay kollekció)
2017. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Perla, sugarbird, futureal,
2017. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. máj. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!