Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tapasztalt olyasmit,...

Valaki tapasztalt olyasmit, hogy Angliában nincsenek normális cuccok amelyeket fel is lehet venni?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa divat uralkodik itt, rémes szabású ruhák. Egy férfi számára két opció van, van úgy néz ki mint egy nagy zsák, vagy pedig úgy feszül rajta a ruha mint valami homokoson.


Van még valaki ezen a véleményen? Szerintem rémesek, ahol szélesebbnek kellene lennie ott szűk, ahol szűkebbnek őt túl bő. Olyan van, hogy hónapokig kell járnom a boltokat, mire találok olyan szabást, méretet ami illik rám. Otthon pedig sosem volt gondom, mivel magas vagyok, széles váll és karcsú derék...elvileg az ilyen alkaton állnak a legjobban a ruhák.


2017. máj. 1. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Már itthon sem találsz normális darabokat. Nőként évek óta szenvedek ettől, most a férfiakat is utolérte ez az őrület.
2017. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Én ezért is vásárolok online.
2017. máj. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!