Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodában dolgozó hölgyek,...

Irodában dolgozó hölgyek, nektek kötelező a magassarkú, és a harisnya?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 08:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
nem kötelező de én azt hordok mindig.
2017. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Miert lenne az?

Piszok kenyelmetlen parositas a ketto, neha szoktam igy oltozni , de delutan alig varom, hogy szabaduljak toluk.


N/31

2017. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem, de mi csak nagyon ritkán találkozunk személyesen ügyféllel.

Nálunk nincs dresscode a munkahelyen. Általában sima nadrágban vagy farmerban járok inggel vagy valami más felsővel. Az utcai cipőt meg le szoktam bent váltani papucsra.

2017. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2017. máj. 4. 12:09
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk van dress code, de a magassarkú nem kötelező. Inkább az van megszabva, hogy miben ne járjunk a munkahelyre.
2017. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Dresscode van. Nem magas sarkú cipő, hanem elegáns, vékony talpú lábbeli. Nem szoknya mindig, de ha szoknya, akkor szükséges a harisnya, mert meztelen lábat villantani nem illik.
2017. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Meztelen labbal nem illik villantani? Es mi a helyzet a felhosszunadragos pasikkal vagy akiknek tul rovid a nadrag szara es amikor le ul akkor felhuzodik es latszik a labszara?
2017. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

"Meztelen labbal nem illik villantani? Es mi a helyzet a felhosszunadragos pasikkal vagy akiknek tul rovid a nadrag szara es amikor le ul akkor felhuzodik es latszik a labszara?"

Semmi nincs velük, megjegyzem, szerintem a bokavillantós férfinadrágok sem elegánsak.

Viszont nőknél tényleg nem elegáns harisnya nélkül lenni, ez az etikett része. (Most nyilván nem egy hétköznap vagy strandra járós ruhánál kell erre gondolni.(

2017. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

#7

Értelemszerűen a dresscode a férfiakat is hasonlóan szigorú szabályokkal köti.

2017. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

Nincs így leírva, hogy "kötelező a magassarkú", de ha csak nem vagy 180 cm, furán néznek rád balerinacipőben.


Mondjuk nekem a harisnyával több bajom van, mint a magassarkúval, még télen is szívesebben járnék meztelen lábbal, mint egy üvegszálas harisnyával, ami mintha ott se lenne (nem melegít), de legalább csúszik benne a lábad, és dörzsöli a combod.

2017. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!