Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen tapasztalaitok...

Nektek milyen tapasztalaitok vannak az online vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni ebayről illetve wishről néhány dolgot de hallottam már az online vásárlásról hideget, meleget mert hogy van hogy meg se érkezik a termék vagy nem azt kapod amiért fizettél. Hogy lehetne ezt valamilyen szinten kikerülni és mikre kell odafigyelni? Vagy egyáltalán jó ötlet-e pl. ruhákat, kiegészítőket rendelni?

2017. máj. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk csak vateráztam, de azzal meg vagyok elégedve. A wishről nem hallottam jókat, azt inkább hanyagold. ebay, aliexpress jó, ezen kívül még a romwe, cndirekt, meg van még egy holland webáruház is, de annak hirtelen nem jut eszembe a neve.


Amit tudok javasolni, hogy youtube-on nagyon sok videó van, ahol kapnak termékeket amiket bemutatnak és elmondják róluk a véleményeket és látod, hogy milyen minőségben kapják meg a ruhákat.

2017. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én wishről rendeltem már pár dolgot. A wish azért jó, mert van ügyfélszolgálat, és ha nem kapod meg a terméket, akkor visszakérheted az árát. Vagy, ha nem azt küldik, amit rendeltél, nem jó méretet küldtek stb, stb.. Ebayen, alin úgy tudom, hogy nincs ilyen.

Nekem eddig 1 termék volt, ami nem jött meg, a többit mind megkaptam. Annak az 1-nek pedig visszakaptam az árát. Amiket megjöttek, azokkal nem volt gondom, kb azt kaptam, amire számítottam. Tanácsok: mindig olvasd el a leírást, ne csak a képek alapján rendelj. Én a vélemányeket is mindig elolvasom, és ha csupa rosszat írnak, akkor nem rendelem meg.. :D Mindig a megadott mérettáblázat szerint rendelj, ha pl ruhát veszel, mert a méretezés nem mindig a megszokott, európai méretezés szerint van. De ezeket fel szokták tüntetni (ha nincs feltüntetve, akkor én nem szoktam megrendelni,hanem keresek egy másik boltot, akik szintén árulják ugyanazt a terméket, és a méreteket is leírják).

2017. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebay teljesen jó. Amazon is. Rendeltem már több pár cipőt, farmereket is usaból veszem, alsót, zoknit, ha a ruhákat nézem.
2017. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)
2017. máj. 5. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!