Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít mikor...

Titeket nem idegesít mikor azt mondják, hogy " kiszakadt a térdeden a farmer"?

Figyelt kérdés
annyira gáz már, valaki mèg mindíg nem tudja feldolgozni, hogy ez a divat, ès mèg viccesnek is tart egy ilyen beszólást amin röhögnöm kellene.....de nem szoktam.
2017. máj. 5. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Engem is rohadtul idegesít. Meg tudnám fejelni az ilyen gyökereket.

A legjobb még: "jé luykas a gatyád, elestél?"

Szörnyű.... és tényleg azt hiszik hogy vicceset szólnak be. Pedig nem.

Van egy farmer dzsekim..na hát konkrétan amikor meglátják az ilyen maradi emberek kb ölni tudnának. :D

Ez a farmer dzseki az:


[link]

2017. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

Es milyen igazuk van...

Ti hulyek meg penzt adtok egy selejtes ruhaert!

2017. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1-es dettó👌👋


2-es jólvan megvan az egy károgónk ehhez a kèrdèshez is, vegyèl egy divatlapot, sziiia!

2017. máj. 5. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
A hülye maximum te vagy :D És nem mindegy neked hogy mi mire költjük a pénzünket?
2017. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Én azt sem értem aki beszól másnak, de azt sem, hogy miért jó egymást utánozni? Ez is csak kis részben divat, 100 emberből kb 30 hord szakadt farmert.
2017. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem veszek divatlapot mert nem szeretnek sablon lenni!

En az egyediseget kultivalom.

2017. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

most jó nagy hülyesèget mondtál egyedi barátunk.

a divatban vannak a legnagyobb egyènisègek! a divat nem azt jelenti , hogy mindenki ugyanazt hordja. de rájöttem itt nem is divatról kell beszèlni, hanem maradiságról.

2017. máj. 5. 12:21
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

A divat nem azt jelenti, hogy mindenki ugyanazt hordja?


Ez is egy nagy marhasag hallod! Ti miert milyen megfontolasbol majmoljatok egymast a szakadt gatyaitokkal? Nem divatbol?


Az lehet hogy nagy egyenisegek talaljak ki a divatot, de szinte minden hulye utanozza. Persze tudom mar nyilvan nem divatbol...

2017. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Engem is nagyon idegesít hogy beszólnak a nacim miatt. Két szakadt nacim van, az egyik egy fekete h&m-es a másik a szabadkai piacról van de az olyan szinten szakadt hogy inkább már csövesnek érzem benne magam ezért ott rohadt a gardróban Én nem divatból hordom, hanem azért mert tetszik. Nem követem a divatot se mert fogalmazzunk úgy nem tudok öltözködni és nincs is pénzem a legújabb ruhákat megvenni. Most is épp egy fehér passzos, térdénél kivágott nadrágra gyűjtök. Mire összegyűlik addigra rég retro lesz. 😂 17/l
2017. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
A kedvencem az, amikor egy olyan figura szól be, aki úgy néz ki mintha az anyja öltöztetné. El kell mondani, hogy még egy terrortámadásból is nagyobb viccek születnek mint amit ő elsütött.
2017. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!