Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet pushupos bikinit venni?

Hol lehet pushupos bikinit venni?

Figyelt kérdés

Ismet jon a remalmom, a strandszezon es a bikinivasarlas.


Sajnos megutalt a ruhaipar es kezdenek eltunni a pushupos bikinifelsok, szoval ha van tippetek orulnek ha megosztanatok velem :)

A mellem es az onbizalmam aranyos egymassal (nincs) szoval nem 2milimeternyi potlas kene... Hanem komplett cici :(


Helyileg Pesten (nem ott lakok, de raszanok erre egy napot)

A valaszokat elore is koszonom :)

20/L


2017. máj. 5. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Calzedonia, Tezenis esetleg H&M.


Vagy ha kockaztatni is mersz esetleg akkor pl. Aliexpressen vannak nagyon szep bikinik.

2017. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Koszonom, ment a zold :)


Aaa... Ruhaboltban is kihivas talalni, nem meg netrol rendelni, pedig tenyleg szepek :( sajnos ilyen testtel a valogatast nem tudom megengedni magamnak

2017. máj. 5. 21:50
 3/18 anonim ***** válasza:
New Yorker.
2017. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem gondoltam volna, de a Decathlonban találtam.

Nekem is kicsi melleim vannak, de én elfogadtam őket, szeretem.

Ez a bikini olyan, hogy a felső része majdnem egy komplett topp. Elöl mell alattól a szegycsontomig végig van anyag, az alsóból francia fazonú, meg normál is van

[link]


[link]

Ilyesmi, csak jobb :D

Szerintem az ilyen fazon nagyon jól eltakarja, hogy nincs ott semmi, de ki is emeli a vékonyságunkat, a szép vállakat, a derék vonalát stb.

2017. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként szerintem nem éri meg a fake mell, mert az nagyon kiszúrható (főleg bikiniben), és nem néz ki jól, ellenben a kis mellel, ami igenis tud jól kinézni.

Meg kinek akarsz hazudni?

(előző voltam)

2017. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jo neked, legalabb van ;)


Amugy ez a fazon nem tetszik, szerintem nem szep ha igy barnulnek.. Regi bikinim fazonjat majd geprol kikeresem es linkelek egyet geprol


Igen a KIS MELL tud szep lenni, ezzel egyetertek. De tudod az enyem egy masik dimenzioban ragadt, vagy amikor bealltunk a sorba valami szemet ellopta elolem... Ha nagyon erdekel privatba megmondom hogy centiben ez mit is jelent, de hidd el inkabb fake mell mint ez. Eddig soha senki nem mondta meg h a mellem 99%-a szivacs. Sot egyszer meg is dicserte az egyik volt osztalytarsam (poloba voltam), szoval igazabol csak az veszi eszre akin szinten fake mell van ;)

2017. máj. 6. 00:01
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, hogy ezt mondom, de ha tenyleg ilyen kicsi lenne a melled, akkor nem all el a push up?

Szerintem is inkabb sima bikinit valassz, semmi baj nincs a kis mellekkel.

2017. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De elall, epp ezert nem mindegy a fazon.

A kis mellekkel nincs baj, elobb en is ezt mondtam

2017. máj. 6. 00:51
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt van sok push-upos: [link]
2017. máj. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Melltartó annak kell akinek van melle. Neked nincs ezért melltartóra nincs szükséged. Válassz egy mutatós alsót, egy hozzáillő törülküzőt és mehetsz strandolni. Abból a pénzből amiből más egy bikinit vesz két alsót kapsz. Vagy fele pénzből kijössz.
2017. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!