Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet pushupos bikinit venni?

Hol lehet pushupos bikinit venni?

Figyelt kérdés

Ismet jon a remalmom, a strandszezon es a bikinivasarlas.


Sajnos megutalt a ruhaipar es kezdenek eltunni a pushupos bikinifelsok, szoval ha van tippetek orulnek ha megosztanatok velem :)

A mellem es az onbizalmam aranyos egymassal (nincs) szoval nem 2milimeternyi potlas kene... Hanem komplett cici :(


Helyileg Pesten (nem ott lakok, de raszanok erre egy napot)

A valaszokat elore is koszonom :)

20/L


2017. máj. 5. 21:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolso nem latok erre iranyulo kerdest, bocsi

Egyebkent akkor a te logikad szerint menjek felpuceran, esetleg ferfi furdogatyaban?

Pontosan az ilyenek ugatnak be az eletben is, es pontosan az ilyenek miatt van ra szuksegem.



Tobbieknek koszonom szepen a valaszt :)

2017. máj. 6. 10:17
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van így a nyár elején, alig találok bikinit szóval megértem a problémádat :(

Épp nemrég voltam Tezenisben, Women's Secretben és a legkisebb méret is nagy volt rám... Most a Calzedoniába szeretnék majd benézni, a honlapon láttam olyanokat amik esetleg jók lehetnek. Ha felmész a honlapjuk, rá tudsz szűrni push up bikini felsőkre, aztán amelyik tetszik, fel tudod próbálni az üzletben.

Vagy esetleg még az Origami bikiniket lenne érdemes megnézni, hátha találsz jót, bár rám azok is általában túl nagyok.. Sok sikert, tudom milyen nehéz.. :(

2017. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszi sorstars :) remelem Te is talalsz megfelelo meretut! Sok sikert neked is!
2017. máj. 6. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Képzeld, sikerült vennem a Calzedoniában :) 12-es voltam. Asszem ez is pushup, de nem olyan durva, nem áll el vagy ilyesmi :)
2017. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Push-up jelentése, hogy felnyom. Tehát valamit felnyom. Muszáj lennie valaminek, ha a push-upban megdícsérték a melled.
2017. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Orommel hallom 12-es! :) szep nyarat vele es hasznald sokat



Utolso van nyelvvizsgam, de koszonom :)

Odairtam azt is hogy poloban... Nyilvan nem koldokig kivagott fajtaban:D

2017. máj. 6. 19:49
 17/18 A kérdező kommentje:
véletlen jó lett a tesco-s 70/A méret :D (pushup)
2017. máj. 8. 18:48
 18/18 anonim ***** válasza:
akkor jöhet a nyár :)
2017. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!