Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs használati...

Acélbetétes bakancs használati törések-ez így okés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó hogy megvásároltam első acélbetétes bakancsomat (Phantom 14 soros) és használatból adódóan akadnak rajta hajlások stb. Ezen lehet javítani esetleg pl úgy hogy ha nem húzom annyira a fűzőt? Ahogyan használom pont passzol. Illetve mennyi a betörési idő kb?

Válaszokat előre is köszönöm!

Trollok, Rock ellenesek, bakancs ellenesek, Jehova tanúi kíméljenek.



#acélbetétes bakancs #bakancs #Bakancs betörése
2017. máj. 9. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy hordás közben itt-ott (például a szára a boka tájékán, vagy lépés közben az acél mögötti részen) ráncosodik, az teljesen természetes dolog, így sok mindent nem tudsz tenni ellene. Bár szerintem úgy még jobban is néz ki, mintha teljesen zsír új lenne. Betörés meg szerintem leginkább bakancs-, láb- és hordásfüggő, de tíz felvétel után kétlem, hogy gond lenne már ezzel. Persze van, akinek az első pár felvételnél sem volt gond, nem nyomta, nem törte fel a lábát.
2017. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, okés.
2017. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!