Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez az öltöny/öltöz...

Szerintetek ez az öltöny/öltözet nem túl kirívó?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 10. 09:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Neeem ez semmiképpen. Egyszínű. A halványkék az jó volt (a kép legalábbis halványkéknek adja vissza)
2017. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, halvány kék, fehér galérral.
2017. máj. 10. 11:57
 13/20 A kérdező kommentje:

[link]


Még ez van, ami egyszínű.

2017. máj. 10. 12:10
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy hova veszed fel, talan egy fogadason vagy rendezvenyen meginkabb egyenruha benyomast kelt mert mindenkin ez van!

Nem is Ertem miert gondoljak a ferfiak ha olyan ruhat vesznek fel amilyet mas is visel akkor elegansak es egyediek.

Nem veletlenul irtam az egyenruha szot mert fu,fa, viragon ezt a fazont latom.

Ebbol is latszik, hogy a nok mennyivel kreativabbak....

2017. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Rendezvényre vagy fogadásra mit veszel fel? Jó isten, a férfiaknál az öltöny az előírás, ezt vesszük fel ilyen hekyekre, nem mehetsz el egy pulcsiba meg rövid nadrágba, azért legyen már egy kis eszed. Semmi egyenruha szerű nincs ebbe. Öltöny-öltöny különbözik.
2017. máj. 10. 12:35
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem ezt az egyenruha dumát, könyörgöm ha valaki elegánsan szeretne felöltözni, akkor nincs más lehetősége, csak az öltöny, és értem én, hogy "mindenkin ez van" de egy csomó mindennel ki lehet tűnni, azért vannak a különböző minták, színek, fazonok, kiegészítők.

Amúgy én az első opcióra voksolok, és nem túl kirívó, sőt király, hogy nem a szokásos "mindenkin ez van" fekete, de azért a nyakkendő hosszúra figyelj

2017. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Ezen van a hangsuly, hogy nincs mas lehetosege!

Miert???

A noknek ezer fele variaciojuk van rosszul vannak mikor ugyanazt latjak masokon mint sajat magukon.


Szabonal vagy divatszakuzletbe lehet elegans EGYEDI ruhakat csinaltatni, csak fantazia kell hozza es nem lustasag meg otlettelenseg.

2017. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Putyin szereti a szilvás öltönyös embereket? Hamár betagelted :D
2017. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Muszáj volt a vicc kedvéért. :D
2017. júl. 10. 12:51
 20/20 anonim ***** válasza:
A nulla képzelőerő emberke minden öltönyös kérdéshez beírja magát, ne törődj vele. Szerintem különben a csíkos inggel is jó.
2017. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!