Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyire gondoljátok...

Ti mennyire gondoljátok igénytelennek, ha valaki rendszeresen flip-flop papucsot hord?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, hogy a válaszaitokat indokoljátok meg.

2017. máj. 14. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egyetemen látom, akkor kolisnak gondolom, ha otthon, normálisnak, ha a buszon, arra gondolok, hogy nem messzire ugrott el otthonról. Ha mindenhova így jár, akkor meg szimplán igénytelennek.
2017. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
A hideg kiraz ezektől a papucsoktol,a strandon Okes de máshova nem.Teljesmertekben igénytelennek tartom.
2017. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A papucs anyagától, állapotától és a láb retkességétől függ. Egy szrrá járt elszíneződött szivacsdarab gusztustalan, egy (mű)bőr pántos igényes darabbal semmi bajom.


Plusz a szivacs és 100% müanyag papucsok nekem strandra és kolis tusolókba valók.

2017. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul vagyok attól, ahogy a fél város végigslappogja benne a nyarat. A papucs nem utcai viselet, otthonra, strandra, fürdőbe való.
2017. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ milyen. Illetve, az hogy normálisan hordja-e vagy sem. Az tényleg undorító, amikor valakinek már a lábujjkörme is retkes, nem csak a talpa... De ha szép, tiszta, ápolt, akkor normális viselet. Bár szerintem elég baleset veszélyes.
2017. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Eléggé.

Persze ebből is van utcai viseletre szánt, azok eggyel jobbak, némelyik gyakorlatilag teljesen vállalható, de ha most a színes műanyag szivacs/gumi darabra kéne gondolni, akkor az strandra, tusolóba, fürdőbe, max. nyaralóhelyen a boltba való.


Plusz baromi egészségtelen is egész nyáron ezekben járni, nem tartja a lábad, ráadásul a többség olyan lúdtalpas, hogy gágog. Na azon extrán ártalmas és rosszul néz ki.

2017. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
inkább veszélyesnek :D én azért csak otthon hordom (akár zoknival XD), mert utcán volt pár rossz élményem belőle. szépeket lehet zakózni ezekben, főleg vizes lábbal a Balatonparton... :D
2017. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

semennyire.

nem azaz igénytelen aki ilyet hord,hanem akinek ápolatlan gombás/retkes/otvaros a lába és még ezt közszemlére teszi flip flopban.

2017. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom igénytelennek.

jómagam is hordom.

az hogy egészségetlen hát,az ősember semmit nem viselt a lábán,és az(a semmi) végképp nem tartja a bokát, mégsem haltakki,

ahogy az ausztrálok sem és fél ázsia is él és virul,pedig ott aztán egész éveben hordják.

és ahogy előttem is írták fölleg a benne lévő láb lehet igyénytelen.

2017. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Undorító:

1. Nem tartja a lábat

2. Csúszik

3. Egy kis lehűléskor (pl eső) máris hideg

4. Idegesítően bevág a lábujjak közé

5. Közkinccsé teszi a retkes, izzadt lábát (márpedig 1 óra után mindenkié az lesz)

6. Nem emeli meg a sarkat

7. Nem lehet benne futni, és normálisan közlekedni (pl bicózni vagy vezetni)

2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!