Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Remixshop.com oldalról rendelt...

Remixshop.com oldalról rendelt már valaki ruhát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor meg volt vele elégedve? Ha nem jó a méret vagy nem tetszik a ruha a visszaküldés hogyan működik?

2017. máj. 15. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most rendeltem tőlük, meglátjuk. Ismerősök, akik rendeltek, elégedett velük. Én is inkább onnan fogok, miután a H&M-ban 9000 ft-ért vett farmerom 1 hónap után konkrétan szétszakadt.
2020. febr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a visszaszállításnál nem a Remixshoppal van baj, hanem a szállító céggel.


Nekem eddig 2 hét volt talán vagy 3, amennyit vártam a futárra, de telefonon elérhető a Remixshop, ott azt mondták igyekeznek intézkedni és amint az ember időben jelzi, hogy miket szeretne visszaküldeni, akkor nem csinálnak gondot, ha kicsúszik a futárcég miatt a határidőből a csomag.

2020. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kilencedik vagyok, de elfelejtettem utólag reagálni, szóval:


Visszaküldés Update:

Az első csomagomnál másnap, de szó nélkül jött a futár. Az volt a szerencsém, hogy akit megbíztam a csomag átadásával, az otthon volt aznap.


A második csomagomnál 1-2 hetet késett a futár. Ez a futárszolgálat

valami botrányos amúgy, nem jelentkeztek a második alkalomnál sem, pedig akkor már direkt kértem. Akkor szólt, amikor éppen már ott állt a ház előtt.. Persze, hogy nem fog mindenki arra várni, hogy mikor méltóztat jönni a futár, talán ha felhívnának előtte fél-1 órával, akkor kiderülne, hogy fölöslegesen jön-e vagy sem.

Bár erre egy e-mail jó lehetne, ahol aznap szólnak reggel, hogy legalább a napot tudjam, mikor jönne a csomagért.


A Remixshopnál féltem, hogy a 14 napból ki fogok futni, de megnyugtattak telefonon (igen, ők legalább reagálnak telefonon és e-mailben is :D ), hogy mivel időben jeleztem a csomagok visszaküldésének szándékát és rajtam kívülálló okból nem tudja a cég megkapni őket, attól még így nem futok ki a 14 napból.


Igyekeztek ők is elérni és szólni többször is a futárcégnek, hogy lenne munkájuk.. Végül nagy nehezen majdnem 2 hét után elvitték.


A 14 napos pénzvisszafizetés sikeresen megtörtént mindkét alkalommal, persze a postaköltséget levonták, de ez fel is van tüntetve az oldalukon.


Szóval a Remixshoppal nagyon elégedett vagyok, egyedül az általuk megbízott futárcég botrányos, de sajnos más lehetőséget nem lehet választani :(

2020. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Nem címezték meg rendesen az általam leírtak alapján,telefonálgatnom kellett,hogy megkapjam a kifizetett csomagot.A reklamációs levelemre,csak sablon szöveg.Soha többet,ilyen trehányokkal nem foglalkozok.
2020. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En nemrég fedeztem fel ezt az oldalt. 3 csomagból 2-őt visszaküldtem. Méretprobléma volt egy dzsekinél, M-es a méretem, de ez nagyobb volt, ráadásul nagy merev, gagyi poliamid anyag, pedig nem is volt olcsó. Először a futár nem hozott igazolást, hogy átvette a csomagot, de mivel kértem másnap teljesítette.

Majd rendeltem ismét egy dzsekit, azt írták használat jelei egyáltalán nem látszódnak, ehelyett kaptam egy agyonhasznált, színkopásos, szálhúzódásos dzsekit 23.000-ért, minimum 20 hibát fotóztam és küldtem el email-ben.

Ügyfélszolgálat gyorsan reagált a leveleimre, de csalódott vagyok. Most várhatok hetekig a pénzemre.

2022. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mondjuk azért most ledöbbentem, hogy a fürdőruhákat nem lehet visszaküldeni újabban. Vettem hármat, egyből láttam, hogy kicsi lesz, fel sem próbáltam, mert a Lascana 36/38-as valamiért az átlag M-es méretemre szemmel láthatóan kicsinek tűnt. Aztán a visszaküldési regisztrációnál láttam, hogy nem tudom bepipálni a visszaküldést, mert nem fogadják el higiéniai okokból a fürdőruhák visszaküldését. Így maradt rajtam 20 ezer forintért 3 fürdőruha. Azért ez döbbenet, még a Calzedoniánál és egyéb nagy kifejezett fürdőruha márkáknál is vissza lehet küldeni próba után 14 napon belül. Hát, így rajtuk fog maradni a sok fürdőruci az biztos. Én többet egy darabot nem rendelek, hogy aztán ha nem jó, akkor álljon a szekrényben.
2023. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az én tapasztalatom is az hogy csak vásárolni szabad tőlük eladni nem. Én is küldtem eladásra szánt ruhákat olyanokat amiket még nem hordtam egyszer sem volt rajtam, mégis azt írták hogy nem felel meg a kritériumoknak. De mi nem felel meg a márkát elfogadták a ruha egyszer sem viselt akkor mi az ami nem felel meg? Szerintem sokan nem kérik a vissza küldést így ingyen is megtudják tartani őket és Ők erre mennek rá.
jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!