Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ducik felvehetnek 2 részes...

A ducik felvehetnek 2 részes fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alma alakom van sajnos, és hát elég nagy hasam van, milyen fürdőruhát érdemes vennem? Lassan megyek nyaralni is,csak hát nem tudom milyet vegyek. A segítséget köszönöm :)
2017. máj. 15. 18:39
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Fel hát.

Ha zavar a hasad, vegyél olyat, aminek magasított dereka van.

2017. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán
2017. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fel lehet venni, persze. Olyat vegyél fel, amiben nem érzed kényelmetlenül magad.
2017. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A magasitott dereku bikinik es az egybereszesek allnak jol neked, foleg a szoknyasok.


[link]


[link]

2017. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ezek például tök jól néznek ki:

[link]

A feketét kisebb felsőtesthez tervezték, de a másik kettő nagyobb mellű lányoknak is tökéletes.

2017. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a madzagos bikini ducibb lányokon is. A telt idomokon alig takar valamit ami nagyon szexi. Élvezd a napot, a vizet, a levegőt!
2017. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fel.

Olyat érdemes venned amiben te jól érzed magad és tetszik.

2017. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is duci vagyok, semmi pénzért nem vennék fel egyberészest, szerintem az emberek jobban meg is nézik azt aki egyberészesben van.

ha szép cicid van, akkor emeld ki azt egy mintás felsővel, de vigyázz rá hogy jól tartson, nagybakötős vagy egyszerű melltartó fazon

alsórésznek meg egy széles pántú bugyit válassz esetleg kicsit francia bugyisat

és érezd jól magad benne, ha neked tetszik és magabiztos vagy benne, akkor baj nem lehet :)

2017. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!