Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér vagyok és szeretnék két...

Kövér vagyok és szeretnék két részes bikinit húzni nagyon ciki lenne?

Figyelt kérdés
170cm és 80kg vagyok

2016. júl. 4. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem:)
2016. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam,mint te! Aztán a barátaim kérésére,nagy nehezen levánszorogtam a strandra.Az elején nagyon rosszul éreztem magam,aztán közbe rápillantottam néhány emberre,és rájöttem,hogy hülye lennék otthon ülni. A strandon szinte csak kövér ember volt,aki nem volt kövér,az formátlan volt!Egész eddig azt hittem,strandra csak a tipikus jócsajok járnak,de rá kellett döbbennem,hogy nem! Egyáltalán nem éreztem rosszul magam,és az emberek sem néztek rám rondán! Noha,ettől nem lettem jobb csaj,de legalább jól szórakoztam! Szóval hajrá! :)
2016. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem ciki, a legtöbb ember bikiniben van... és a legtöbb ember a strandon valóban elhízott. Ami szerintem elég szomorú... de hát az ő dolguk... ha nekik így jó...
2016. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. júl. 4. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a mindenki elhízottal azért nem értek egyet (saját tapasztalat). Tény, hogy van jó pár pocakos férfi, meg öregember, de a strand másik fele meg anorexiás....


Viszont a kérdésre válaszolva: Egy ducibb lány is simán strandolhat, nyugi :)

2016. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Húzhatod, de szerintem fel is veheted, nem ciki.
2016. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, de főleg akkor nem az, ha te nem gondolod annak :) Én egészen eddig a nyárig takargattam magam a széles csípőm és a striáim miatt, de rájöttem, hogy felesleges. Főleg azért, mert sokszor kényelmetlen, de mégis kinek mi köze ahhoz, hogyan nézek ki? A barátaim meg úgysem szólnak be a tökéletlen alakom miatt. Csak hajrá! :)
2016. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35 fok van, megérti kaz emberek hogy a franc se fog egyrészesben főni ha nem akar, amúgy meg láttam már 100+os nőt is tangás fürdőruhában, mondjuk az sok volt.
2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ondjuk ő még elég rendben van: [link]


de ennél ne legyél kövérebb.

ja és nem árt ha tudod viselni a sulyod,azaz ne probálj vékonynak látszani stb,te kövér vagy és neked így jó (akkor is ha nem) legalábbis ilyen kisugárzás kéne.

2016. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szexi lenne!
2016. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!