Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek így fel rövidnadrágot?

Vegyek így fel rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
167 cm és 60 kg vagyok, 38-as méretű nadrágokat hordok. Nagyon meleg van manapság és azon agyalok, hogy felvegyek-e a suliba rövidnadrágot. Félek, amiért talán dagadtnak tűnök benne a többi lányhoz képest. Szerintetek mennyire lenne vészes? Nálunk csak a szép, 50-55 kilós, hosszabb lábú lányok vesznek fel rövidnadrágokat és szoknyákat.

2017. máj. 17. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy te érzed csillagom. Miért ne vehetnéd fel ? Megvan a jogod hozzá és a saját döntésed . Ne gátoljon meg néhány ember véleménye . Mert épp szarok azok az emberek akik teljes ismerkedés nélkül megítélnek téged . Ítélkezni mások felett és büntetést szabni csak Istennek van dolga aki minket figyel . Szóval azt mondom vegyél fel nyugodtan . Én bevallom neked . Férfi vagyok 18 éves 62 kg van egy kis has és háj és nem érdekel mások véleménye . Felveszem akkoris a rövid nadrágot. Ahogy kényelmes . Ez szabadság és a jog. Komolyan akik gondolatban -is ítélkeznek azokat kell börtönbe vinni felsikáltatni velük a padlót . Kicsit hosszúra sikeredett de röviden vegyél fel.
2017. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Tele vannak az üzletek különböző hosszúságú rövidnadrágokkal, már nem csak picanacit kapni, mint 1-2 éve, biztosan találsz olyat ami megfelel.
2017. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Simán, nem csak szép lábúaknak találták ki azt.
2017. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A 38-as mióta dagadt? :D
2017. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben.

És hagyjatok már, miért küldenék random embereknek képet? Ez egy ártatlan kérdés volt, miért kell az oldalt társkeresőnek használni? Lábfétise van egyeseknek?

2017. máj. 17. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne más lányokhoz hasonlítsd magad. Te ezt a testet kaptad és így kell jól érezned magad. Ha rövidnadrágot szeretnél felvenni, miért ne? Nincs leírva és lepecsételve, hogy csak 50-55 kilós lányok vehetik fel, és csak ők nézhetnek ki jól benne. Mindig a jót nézd benne:)
2017. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
169/67 vagyok és 36-38 méretű nem értem nálad ez hogy lehetséges. Mindegy, ha valóban ilyen magas vagy ehhez a kg-hoz az szinte teljesen tökéletes. Bátran vegyél fel rövidebb cuccokat, ha abban jól érzed magad!
2017. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!