Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olajfolt kijön a cipőből...

Olajfolt kijön a cipőből szerintetek?

Figyelt kérdés
Elkezdett nyikorogni a cipőm talpa és olvastam a neten több helyen is, hogy a talpába egy kis olaj megoldja a problémát. Jó is lett, tényleg nem nyikorog, de a cipőm orra is elkezdte felszívni és picit sötétebb lett. Gondoltam kimosom mosógépben? Szerintetek?:D vagy mivel kéne átsúrolnom?:D
2017. máj. 18. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én itt mindenhova a Vanish szappant írom ilyen kérdésekhez mert nekem az olajfoltot két cipőmből is kiszedte teljesen.

Fogsz egy fogkefét, bevizezed, megdörzsölöd vele a szappant aztána cipőt dörzsölöd. Várod hogy megszáradjon és ha szerencséd van elsőre kiszedi a foltot. Ha nem, akkor megint meg kell csinálni. Utána pedig meleg vízzel a szappant is szedd ki belőle mert ha világos a cipő akkor az is foltot hagy.

2017. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!