Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap Budapest XIV. Kerületéb...

Holnap Budapest XIV. Kerületében 27°C lesz a nappali maximum hőmérséklet. Hogyan öltöznek a lányok?

Figyelt kérdés

(Beszélgetős, de nem troll kérdés)

Holnap Budapest XIV. kerületében találkozni fogok egy lánnyal, kb. fél év után. A legutóbbi alkalommal kellemetlenül hideg időjárás volt (késő ősz). Addig már nincs lehetőségem vele kommunikálni.

Szerintetek mit fog viselni? :)



2017. máj. 18. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nagykabatot es tundrabugyit gyapjuzoknival
2017. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés, nem kérek troll válaszokat. -.-"
2017. máj. 18. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
De milyen valaszokat varsz? Nem ismerjuk, sem a lanyt, se a stilusat, lehet hogy rovidnadragban lesz, de lehet hogy pont szoknyas tipus, vagy epp zarkozott es ezert valami laza hosszunadragot vesz. Vagy most kene ilyen szexi leirasokat irni, hogy elalvas elott legyen mire re***kazni? Nem ertem...
2017. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, köszi, a re... már megvolt mára. :)

Nagyon változó, hogy hogyan öltözik, láttam már nagyon nőiesen, meg kifejezetten "sportosan" (mármint ahogy a németek használják, vagyis slamposan) is felöltözve. De talán a legjobb, ha meglepetés lesz. :)

Majd megírom holnap, mi volt rajta! ;)

2017. máj. 18. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt

2017. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan jösz hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned? Hamburgból vagy Ibizáról és reptérről azonnal a XIV. kerben mész? Hidd el a XI. kerületben sincs sokkal hidegebb mint a XIV.
2017. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pàrszor randizztam ès pàr fiú talàlkozzàs előtt faggatott hogy mi lesz rajtam..Minek? Ha a ruhàm èrdekli menjen talàlkozzon egy üzletben egy felöltőztetett próba babàval nèzegesse azt. Èn se faggatom őket mert ha így lenne ès tudom mi lesz rajtuk inkàbb el se megyek! Örülj neki hogy talàlkozzik veled,ílyen hülye kèrdèst . Mintha azt kèrdezznèm tőlled tudod e hogy mi lesz holnap a Majkàn a XIII kerületben..
2017. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

El is felejtkeztem erről a kérdésről. :)

Végül nem aznap, hanem néhány nap múlva találkoztunk, és egy nagyon-nagyon rövid, fluoreszkáló narancsos-rózsaszínű egyberuha volt rajta (konkrétan majdnem aláláttam), ami határozott kontrasztot alkotott a kissé kreol bőrszínével. Valami fantasztikus volt, mint aki egy magazinból lépett elő :)))

2017. júl. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!