Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik vékony pamut/viszkóz...

Létezik vékony pamut/viszkóz harisnya?

Figyelt kérdés
Ilyen 20 den körüliekre gondolok ahol a feketén is átlátszik a bőröd, nem ünneplőhöz, azzal hülyén néz ki de ilyen rövid ás hosszú nadrág közötti időben szeretem bokacsizmával és rövidnadrággal hordani de a nejlon harisnyában viszketek és kényelmetlen érzés, csinálnak ilyen vékonyat puhább anyagból?
2017. máj. 20. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen vékonyba nincs ahogy tapasztalom,sok harisnyát próbáltam már. A microfibra harisnyák ilyenek végül is, félig nylon, félig pamut, érdeklődd meg harisnya szaküzletben, ahol nem restek kibontani, megmutatni.
2017. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* igaz 20 denesben nincsenek, 40-50den a legvékonyabb.
2017. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rákérdezek, van egy 20/30 denes amit szeretek és puha de nincs rajta hogy miből van és nem emlékszem honnan van szóval annyit tudok hogy valahol, valamiből létezik kényelmes :D
2017. máj. 20. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vmi nylonharisnya lehet, elasztikusabb, talán ha lefotóznád tudnám milyen harisnya.
2017. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!