Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb fényes harisnya...

A legtöbb fényes harisnya miért csillogó fényes?

Figyelt kérdés
Gyakran hordok de mivel kibontani nem nagyon lehet, mindig olyat sikerül vennem, ami csillogó fényes. Olyant szeretnék végre, ami sima fényes, néha látok másokon, hogy kell keresni azokat?

2017. máj. 16. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
- Jó napot kívánok! Érdeklődnék, hogy sima fényes, nem csillogó harisnya van?
2017. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Annak gyogyhat fenyu vagy esetleg matt fenyu a neve.

De van olyan is ami szinte nem is latszik csak Te tudod hogy van rajtad.

Az nyarra egesz jo.

2017. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hol vettél eddig ilyeneket esetleg tudod a pontos nevüket? Mert akkor lehet meg tudnám mondani melyeket kerüld el
2017. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az eladók se tudják, ahogy tapasztalom, matt fényű jelölést nem láttam még,és a másikat, fényes elasztikus vagy selyemfényűvel találkozok, mind 2 csillogó, vagy üvegszálas nem csillogó?
2017. máj. 16. 12:33
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te hol veszed de elvileg mindenhol van. Múltkor bementem egy kínaiba mert sürgősen kellett és még ott is volt
2017. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kínaiban is szoktam ezeket a 4-450Ftos fajtákat, de az is csillog, ami nem fényes, az matt, az nem jön be. Intersparban is vannak bellinda fényesek, az is csillogó, épp az van rajtam. Harisnya szaküzletekben is szoktam venni, azok is csillogóak általában.
2017. máj. 16. 13:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Ami matt és nem üvegszálas, az biztos nem csillog. Jobb helyeken vannak kitéve minták, pl. Müller, Marks&Spencer, ezekben könnyebb választani.
2017. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ebben a melegben harisnyaba hogy tudsz lenni kerdezo?

Amugy kozben eszembe jutott egy marka aminek nincs fenye, Oroblu.

Azt hiszem et lenne ezt nezd meg .

2017. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Én a kínaiban szoktam venni fényeset, linea oro ez nem csillog: [link]

De ha a sparban is vásárolsz ott van pascarel fényes harisnya, az is asszem olyan amire gondolsz.

2017. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Müllerbe ár értékben jók vannak. Én licrásakat hordok azoknak csak enyhe fényük van, mattot én sem szeretem.
2017. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!