Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell ezért beszólni...

Miért kell ezért beszólni folyamatosan?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem a bátorságom és elkezdtem úgy öltözködni ahogy mindig is szerettem volna és pl. amikor felvettem eegy nirvanás pólót mindenki okoskodott hogy csak egy tömeg r**anc vagyok aki hord valamit amire azt se tudja hogy mi van rá írva.. Mert itt senki sem tudja hogy én imádom pl. az AM-et vagy Nirvanát vagy AC/DC-t.. És tudom hogy most ez a "grunge stílus" tömeg lett de az az igazi tömeg aki tényleg nem tudja mi van rajta és mindenki folyamatosan okoskodik hogy miért hordom ez amikor azt se tudom miez, márpedig tudom csak nagyon okoskodó osztálytársalyim vannak és már az agyamra megy hogy mindig beszólnak..

12/l



2017. máj. 20. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nagyképűek és előtéletesek, ne foglalkozz velük :)
2017. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A ti korotokban mindenkivel undokak, hagyd őket a fenébe.
2017. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dudolj nirvána számokat. Amikor beszolnak akkor mond,hogy tudod,és kezd felsorolni a számaikat. Esetleg egész albumokat.Aztán kiadási dátumot is emlitsdmeg csak úgy.
2017. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szerettem a Nirvánát. Csak én már 91-ben is, 20 évesen, amikor befutottak. De régen volt.

Amikor először láttuk az MTV-n mindenki tátott szájjal bámulta, hogy ezmiez, ez tényleg valami teljesen új és jó. Ilyesmi manapság már nincs és nem is lesz soha, a maiak sehol sincsenek és nem is fog rájuk senki emlékezni 26 év múlva.

2017. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Maj az osztályban csak úgy "véletlenül" elkezdem dúdolgatni a számaikat. :DD
2017. máj. 21. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:

jujjj de utálom az ilyeneket

ezért nem veszek és nem is hordok már bandmerch cuccokat. gusztustalan.

ne foglalkozz velük egyébként. ezek szerint olyan emberek csesztetnek, akik még azt se tudják rólad, milyen zenét hallgatsz :D

2017. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!