Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinyúlt Bershka-s nadrágot...

Kinyúlt Bershka-s nadrágot visszavesznek? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy kifogtam egy selejtes nadrágot a Bershka-ban.

Sajnos már kimostam amikor észrevettem, hogy az egyik zsebei nem egyformán vannak felvarrva hátul. Gondoltam oké, ez van, talán annyira nem feltűnő. Viszont egy napos hordás után annyira kinyúlt az anyag a fenekemen, de csaka fele, és pont ott ahol a zseb is rosszul van. Pedig sztreccses anyag, és mindenhol az is maradt, kivéve azon a felén. Így már nagyon hülyén áll rajtam, pedig elvileg push up-os.

Azóta kimostam megint, hátha segít rajta (30 fokban) kicsit összébb ment, de ugyanúgy szét van nyúlva a felénél :(

Olyan csalódott vagyok, szerintetek lehet ilyenkor reklamálni vagy valami?



2017. máj. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Vidd vissza. Ez egyértelműen hibás darab.
2017. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A blokkod meg van még? Én nem vagyok benne biztos, hogy visszaveszik, főleg hogy már kimostad. De mond el ezt nekik, mint amit leírtál, és lehet rendesek lesznek, és tudnak segíteni. Egy próbát megér.
2017. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hibás, vissza kell venniük
2017. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg van a blokk, viszont már másfél hete vettem:(

Akkor lehet bepróbálkozok. Nem vagyok az a reklamálós típus. Dehát 10 ezer volt, így meg nagyon nem csinos, és nem vagyok torz vagy vmi.

2017. máj. 21. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Orulj neki!

Tok kenyelmetlen amikor feszul mindenhol.

2017. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, sajnos végül nem vittem vissza, mert a belső címkét is kivágtam.

De betettem a fagyasztóba (netes tipp) és valamennyire jobban néz ki. Egy hosszabb felsővel takarom a kinyúlt részt és nem vészes :)

Sajnos pont emiatt vettem, hogy feszüljön, ne ráncolódjon :)

2017. jún. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!