Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azonos vastagság, de 500...

Azonos vastagság, de 500 forint különbözet árán jobban megéri azt a pulcsit venni ami 70%pamut-30% poliészter mint amelyik 50-50%ban van?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, persze a több pamutot vedd.
2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tartósabb annyival mint ahogy drágább? vagy egyérteleműen tovább is bírja akkor? (vagy melegebb és azért?)
2017. máj. 22. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogdosd meg, próbáld fel. Amelyik jobban tetszik, amelyik kényelmesebb, azt vedd meg.

Ha nem vagy érzékeny a nem pamut anyagokra, akkor nem számít, hogy mennyi pamut van benne.

Én azt vettem észre, hogy az tartósabb, ami nem tiszta pamut, vagy kevesebb van benne. A pamut gyorsan nyúlik, fakul.

2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most teljesen elbizonytalanodtam, más is azt mondja lehet jobb lenne az 50-50es csak akkor nem értem miért van árulva a több pamutos is drágábban ha előzőhöz képest hátrányai vannak :/
2017. máj. 22. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

mert a pamut drágább alapanyag mint a műanyag, minél több a pamut benne annál drágább fajlagosan.


Plusz ter,észetesebb. kevésbé rohad bele az ember melegben, jobban szellózik, jobban felussza az izzadságot.

És igen az 50-50es azért tartósabb a 70-30nál mert több a műanyag benne.

2017. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az ár nemcsak az anyagtól függ, márka, forma, szabás. De ugyanazon üzletben is vannak olcsóbb és drágább ruhadarabok is.

Azt vedd meg, amelyik jobban tetszik.

A pamut egyébként nem drága. Van egy csomó sima pamut felsőm, ezek voltak a legolcsóbb ruhadarabjaim.

2017. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ugyanazon márka ugyanolyan típusú pulóveréről van szó, egy gildan kapucnis pulcsi szóval szabása ugyanaz, színek is egyeznek a vastagsággal együtt, azért is írtam hogy jelen esetben most csak az anyagösszetételen múlna meg azon az 500 forinton.


de most kíváncsiságból megnéztem az előző kapucnis pulcsim amit 4-5 évig simán elhordtam annak 90%pamut 5%spandex 5%poliészter összetétele van szóval túlnyomó része pamut és ezzel sem lett különösebb bajom szóval lehet itt is erre hajlok.

2017. máj. 22. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Úristen 500 Ft miatt vacillalni....
2017. okt. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!