Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is van több fekete...

Nektek is van több fekete táskátok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagy shopper táskám, amit tényleg bevasarlashoz hasznalok, van egy nagy kézitáskám akasztható vállpánttal, és most szeretnék egy igen különleges igazi bőr táskát, ami kb ugyanolyan méretű mint ez és fekete.

2017. máj. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, nekem is sok táskám van, különböző méretekben.. hát hiába, táskákból sosem elég :))
2017. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem csak en vagyok ilyen :) csak már régóta vágyakozok egy bőr tasira és gondolkodtam h megvegyem, ne vegyem, de hát akkor csak megveszem, ez lesz az "alkalmibb" tasi :)
2017. máj. 23. 18:48
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
1 fekete táskám van, 1 fekete hátizsákom meg 1 kék clutchom. Nekem ez bőven elég.
2017. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 sincs.
2017. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 db van: 1 shopper, egy kisebb kézitáska, és 2 clutch bulizáshoz, ezek mind bőrből vannak, és még van egy közepes méretű lakk kézitáskám is.. szóval van egy pár.. sztem semmi gond nincs ezzel a fekete mindenhez megy :)
2017. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van egy kínais fekete válltáskám, egy orsay, ami szőrös, egy fekete hátizsákom, egy clutch, és a kedvencem a thierry mugler táskám <3
2017. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs fekete.
2017. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a kedvencem a kinais kezitaska, egy Vögele shopper, de most egy MK bőrre vágynék :D a Mugler nagyon szuper lehet :o
2017. máj. 24. 18:30
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nekem mind fekete. Jelenleg van egy nagy pakolós living dead souls-os táskám, ezzel járok melóba meg ha sok a cuccom, van egy kisebb, laposabb műbőr, halálfejes dombormintás amivel órára járok és egy kis tarsolyszerű ha csak egy pénztárca meg zsepi kell.
2017. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!