Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a szandálr...

Mit gondoltok erről a szandálról? 15 évesen nyáron egy fekete ruhához felvennétek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 20. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Én felvettem anno ilyeneket.
2017. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Én utálom az ilyeneket...
2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon jó ez a szandál!

Az utolsó előtti meg először tanuljon meg angolul!

2017. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem felveheted, nekem tetszik. Én nagyon szeretem az ilyen cipőket, a szandálok is tetszenek, viszont valamiért nem bírom elviselni őket magamon. A Deichmann-ban is van egy szandál, amivel már régóta szemezek, de nem vettem meg magamnak mert valószínűleg nem hordanám gyakran. Nem tudom, hogy miért, de én a szandálokat sosem szerettem (a laposat sem), nem érzem bennük olyan biztosnak a járásomat, zavar a pántjuk és sokban a jó méret ellenére is csúszkál a lábam. Viszont, ha neked kényelmes, akkor nyugodtan hordhatod, szerintem nagyon jól néz ki:)
2017. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. máj. 20. 22:14
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi de szerintem fiatal vagy hozzá... Főleg fekete ruhával.. Ne öregítsd már magad.
2017. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem borzaszto nevetsegesek felveve ezek a telitalpu cipok, szandalok. Olyan, mintha pataja lenne az embernek es en meg senkit nem lattam ezekben normalisan,noiesen jarni... Ennyi idosen enel is felvettem, mert mindenaron magassarku kellett es anyukam csak telitalput engedett.... hat de nevetseges meg visszanezve is.
2017. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

3!

Magyarorszagon magyar oldalon miert tanuljon meg angolul??


Csini a szandi elegans es noies.

Akinek nem tetszik az biztos bakancs vagy gumicsizma parti !

Egy no megis mit vegyen fel? Nem noi cipoket,szandikat?

A kerdezonek legalabb van izlese....

2017. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Látom te is h.. vagy előttem szóló. Aki angolul próbált írni,az valami oltári nagy hülyeséget kanyarintott,fogalmam sincs mit akart,de egészen biztosan nem azt,amit sikeredett neki.
2017. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most látom csak... az angol hozzászólást törölték.
2017. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!