Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a fehér farmer?

Nagyon gáz a fehér farmer?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, tisztára megtetszett, meg megy is 1-2 ruhadarabomhoz, de pont mikor hazafelé sétáltam az üzletközpontból akkor figyeltem fel rá, hogy kb senki sem hord már ilyet.

[link]

[link]


Nagyon feltűnő lenne felvenni utcára, vagy elmegy szódával ha rendesen fel tudok hozzá öltözni? Itthon is felpróbláltam, összképileg egész jó volt. Szerintem...

18F


2017. máj. 23. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én pék vagyok, és tőlem még ilyet a melós fehérben sem kérdeznek mikor kimegyek cigizni. :(
2017. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én pl ma is fehér farmerben voltam, metrón is leültem, buszon is, de nem lett koszos.
2017. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd volt. Én múltkor leültem a buszon. Nem is fehérben voltam, hanem világos kékben. Utána néztem, hogy mi a fene a térdeimnél azok a szürke foltok?! El nem tudtam képzelni hogy került az oda, mert nem térdeltem le az utcán a porba.

Aztán leesett, hogy hozzáért a térdem az előttem névő ülés támlájához és attól lett olyan! :(


Amúgy én fehérből is a vastagabb anyagút szeretem, de nyáron praktikusabb a vékonyabb az tény.

2017. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én mindig nagyon megnézem, hogy használható állapotban van-e a szék. :D na meg ügyelek rá, hogy ne érjek hozzá semmi máshoz. lehet kicsit már beteges, de így tényleg nem lesz koszos az ember. :D
2017. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is megnézem, nem csak levágom magam. De egy sötét színű szövet kárpiton nem látszik semmi.
2017. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is tervezek venni egy fehér farmert. Hol lehet kapni fehérben jó feszülős super-skinny fazonút fiúnak?


F

2017. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Női ruhaboltban talán.

Ilyen hülyeségét! Vegyél egy számmal kisebbet aminek a szára be van szűkitve. Vagy ha nem lenne, utólag szűkítsd be.

2017. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!