Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány, aki nyáron...

Van olyan lány, aki nyáron rövidnadrág helyett szoknyát/ruhát visel hétköznap is?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam nadrágot is, szoknyát is.
2017. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én csak szoknyát és ruhát hordok nyáron
2017. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Én mindig szoknyában járok. Télen vastag szoknya vastag harisnyával, nyáron lengét harisnya nélkül.
2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én vagy szoknyát / ruhát veszek fel, vagy 3/4-es nadrágot. Sortot soha, nem is tetszik, és a combjaim sem szépek.
2017. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Az ismerőseim java mindkettőt visel. Én is szoktam, kedvtől és alkalomtól függően.
2017. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Imádom a szoknyákat, amikor tehetem abban vagyok. Sajnos a munkám miatt nem tudok abban járni, marad a short.
2017. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyberuhat viselek csak.

Télen is zömmel azt hordok harisnyával.

2017. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én hordok mindent. mostanában vettem több ruhát is, úgyhogy most nyáron talán többet leszek azokban.
2017. máj. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Én már 18 éves korom óta szinte elhagytam a nadrágokat mármint nem hordok nadrágot csak maximum télen amikor nagyon hideg van, illetve itthonra vannak melegítőim és ennyi.

Nekem összesen 3 hosszú farmernadrágom van van egy shortom is, de azt csak akkor viselem ha meleg időben kirándulni megyünk olyan helyekre ahol mégis praktikusabb csupán csak ezért.

Általában szoknyát viselek illetve egyrészes ruhát. Nyáron 98% ban csak ruhát hordok, sokkal kényelmesebb mint egy felső és egy szoknya, főleg hogy az egész testem jobban szellőzik tőle. Amikor dolgozom ott nadrágot hordok az ottani egyenruhát, értelemszerűen de az más.

Télen vastagabb szoknyát hordok, akkor egyrészes ruhát csak nagyon nagyon ritkán viselek, persze megfelelő vastagságú harisnyával.

Itthon nyáron fürdőruhában vagyok kint az udvaron, bent a házban pedig semmi nincs rajtam, ha csengetnek vagy valamiért ki kell ugranom akkor egy jó bő egyrészes ruhát magamra dobok és ennyi.

2017. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen tiltott a short, igy marad a ruha, szoknya. A rövidnadrág a hétvége viselete.
2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!