Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ázsia centerben vannak...

Az ázsia centerben vannak 42-es méretű magassarkú cipők?

Figyelt kérdés

Sajnos alig találok megfelelő méretű cipőt, a 41-es épp kicsi, 42-es meg alig van valahol, szőt általában egyáltalán nincs is:(

min 8-12 cm-s sarokkal keresek cipőket, szóval a ténylegesen magassarkú érdekel! Ha van is 42-es akkor az nincs alul méretezve? Esetleg célszerű nagyobbat próbálni?

Ha valakinek van tapasztalata az ázsia centerről akkor még az is érdekelne, hogy a fehérneműk vállalható minőségűek, vagy mind nagyon gagyi?



2017. máj. 24. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kimenni :)
2017. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincsen nagy méretű női cipő ott. Amire az van írva, hogy 41, az is max 40 lehet. 42-es a lábam, ki lehet fogni a renoban, humanicban, vagabondban egy-egy jobb darabot.
2017. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 41-es lábbal rendelkezem, és szerelmese vagyok a magassarkú cipőknek. Viszonylag sűrűn járok az Ázsia Centerbe, és eddig mindig sikerült találni nekem valót. :) Tény, hogy nem elterjedt ott, és eléggé vadászni kell (be kell menni minden cipőboltba és megkérdezni van-e), de szokott lenni :) Egy próbát mindenféleképp megér.

A fehérneműs részre válaszolva pedig, megismerni azokat a boltokat, amelyek kicsit magasabb színvonalat képviselnek, s rájuk nem tudok panaszkodni (kicsit drágábbak is, mint a gagyik :D).


19/L

2017. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes, hogy most nem irjak Neked hogy nezzel szet a ferfiosztalyon!

Volt hasonlo kerdes notol, de O sportcipot szeretett volna maganak csak nem talalt ekkora meretben es az okosok ezzel altak elo neki.

2017. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!