Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem találok magamra...

Miért nem találok magamra 42-es méretű szoknyát és nadrágot?

Figyelt kérdés

A farmeren kívül semmi sincs. Szép szoknyát is néznék,de a gumis derekún kívül mást nem tudok felvenni.

Mindenhol csak a 36-os, 38-as méretek vannak, S-estől, M-estől nem jutok tovább. L-es szoknyát még nem is láttam!

S a legrosszabb,hogy az eladók csak ingatják a fejüket szó nélkül,mikor ilyet kérek,mintha csóválnák a fejüket! Mintha toronyórát kérdeztem volna aranylánccal,hogy van-e!

Sajnos 38-as méret voltam én is,másrészről pedig M-es. Egy hirtelen jött pajzsmirigy alulműködés adott nekem plussz 20 kg-t,és máris azt látom,mintha nekem nem lenne jogom divatosan öltözködni,csak az S-eseknek.


2017. máj. 25. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig van rengeteg, az még azért nem olyan nagy mérte.

De ha nem találsz az ízlésednek megfelelőt, akkor varrass.

2017. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol nézted? C&A, H&M, Vögele, M&S tele van nagyobb méretekkel (bár a 42-es nem is nagy).
2017. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H&M,F&F,C&A ezekben az uzeltekben mind van nagy méret.
2017. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem nadrágokat, szoknyákat a New Yorkerben 42-es méretben. Nézd meg ott. :)
2017. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!