Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten Demonia...

Szittty kérdése:

Hol lehet Budapesten Demonia cipőt vásárolni boltban?

Figyelt kérdés
Hol van Budapesten olyan bolt, ahol Demonia lábbeliket lehet vásárolni úgy, hogy fel is lehet próbálni? Nem rendelek cipőt webshopból, mert ha nem kényelmes vagy kicsi-nagy, az drága és macerás küldözgetés.

2017. máj. 26. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Uu erre én is rohadt kíváncsi lennék :3
2017. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én komolyan nem értem azt, hogy az ilyen stílusú csukákat miért nem forgalmazzák. Pedig kereslet lenne rá, nem is kicsi. Minden boltban szinte ugyan azok vannak.

Egy jó cipész mesternek tuti megérné egyedi stílusban ilyen fazonokat csinálni. Pár hónap alatt milliomos lenne.

2017. máj. 28. 22:22
 3/3 anonim válasza:
A neten senkinek nem ajánlom a vásárlást tőlük. Sem a Demóniahungary, sem a Demóniaculthungary-ról!! Benyeltek egy 28eft-os rendelést. Elérhetőségét nuku, csak chat, ami vagy működik, vagy nem. Semmire nem válaszolnak! Lehúzás!!!!!!!!!
2022. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!