Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretet rendeljek...

Milyen méretet rendeljek Bonprixes alakformáló egyrészes fürdőruhából? Aki rendelt már onnan, kérem, segítsen. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Alakformáló egyrészes fürdőruhát még sosem rendeltem Bonprixtől, egyéb ruhákat már párszor igen. Alapvetően 42-es a méretem, a boltokban az ilyen típusú fürdőruhából viszont mindig 44-es méret jó rám. 85-ös melltartót hordok, változó, hogy C vagy D kosaras kell, de mostanában inkább az utóbbi szokott jó lenni. Nem vagyok biztos benne, hogy 42-es vagy 44-es méretben rendeljek-e, sokan mondják, hogy a Bonprixnél nagyobbak a méretek, ezt én is tapasztaltam, mert van tőlük egy kardigánom, ami 36/38as méret, az teljesen jó rám, holott normál boltokban az biztos rám sem jönne. Viszont nem tudom, hogy fürdőruhákra ez mennyire igaz, plusz ez mivel alakformáló biztos kicsit szűkebb is, szóval nem tudom. Szerintetek milyen méretet rendeljek? Elég a 42, vagy inkább a nagyobbat? Nektek mik a tapasztalataitok? Előre is köszi a válaszokat. :)

2017. máj. 27. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Én most rendeltem onnann 3 ruhát és a mérettáblázat szerint 40-42 es a méretem. De nekem kicsit "laza"lett mert nem simul rám szovalbevetettem varró ővel inkáb a36-38 kellet volna. De én mindig inkább a nagyobbat rendelem mert abból még mindig belehet vetetni mint a kicsihez toldani. Nem sokat segítettem ezzel de szerintem a nagyobbat rendeld mert abból betudsz vetetni a varrónővel kb 500 ft.-ért.
2017. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!