Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a fontosabb, hogy divatos...

Mi a fontosabb, hogy divatos legyél, vagy az hogy jól érezd magad?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom azon,hogy lecserélem a ruhatáramat. De nagyon sajnálom a ruháimat. Még nagyon jó állapotba vannak.

De eléggé régi. Tavalyi darabok. Farmerek, polók pulcsik. De én szeretem őket. Visszont néha úgy érzem magam mint aki a multból szökött ide. Most mit csináljak?


2008. okt. 15. 18:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Figyu :) Ha te jól érzed magad a régi ruháidban, akkor hol itt a probléma?? Sokkal fontosabb, hogy boldog legyél, minthogy a legutolsó divat szerint öltözködj! Egyébként ha jól érzed magad belülről, az a külsődre is kihatással van :) A boldog embereknek szebb a bőrük, a hajuk, népszerűbbek. Mindenki szívesebben tartózkodik olyan ember társaságában, aki "belülről sugárzik", mint egy olyanéban, aki ugyan divatos, de tökre "szürke", semmilyen. (amúgy a legtöbb "divatos csajt én meg sem tudom különböztetni... ugyanaz a haj, smink, ruha... éljenek az egyedi dolgok!!!!)
2008. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az, hogy jól érezd magad. Tavalyi ruhák? Ne viccelj én sokkal régebbieket is hordok. Van egy 20 éves bőrkabátom, irdatlan régi csizmám, és rengeteg régebbi ruhám, semmi pénzért le nem cserélném, mert akkoriban is drágák voltak, minőségi darabok, és nem mondok le róluk, csak azért mert Karl Lagerfeldnek nem tetszenek. NEkem a divat hétszentség , hogy nem fog diktálni, és szerintem elég sekélyes ember az, aki az utolsó divat szerint öltözik, és rém szarul áll neki, meg még rosszul is érzi magát.
2008. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
is-is
2008. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
attól függ h h érzed jól magad:P
2008. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
nekem a divat nem fontos, de szeretek szép ruhákat hordani, és szeretek kiöltözni még ha csak a corába megyek akkor is. én így érzem jól magam.
2008. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

szerintem bármilyen ruhátlehet divatosan hordani és a divat valamilyen része nagyon fontos divat számomra: olyan ruha ami a te stílusodat mutatja és jólérzed magad benne.

szval ha vmit ugy viselsz hogy boldog vagy benne az maga a divat mert látszik rajtad a boldogság az a legfontosabb hogy lyat vegyél fel amibe jól érzed magad

2008. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Hááát, azért nálam ez nagyon változó.

Én folyamatosan cserélem a ruhatáram. Ha veszek egy pulcsit, a régiek közül egytől megválok. Én előnyben tartom, hogy divatos és olyan legyen, amiben jól érzem magam.

2008. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez most egy olyan dolog, hogy nem mindenkinek áll jól az aktuális divat. Pl: én soha nem hordtam csőnacit, mert egyszer felpróbáltam és nagyon nem állt jól. De barátnőmnek annyira bejött, hogy ha nem lesz divatban akkor is csak az ilyen típusú nacit fogja hordani. Nekem mindíg fontosabb, hogy jól érezzem magam a ruháimban, nekem is vannak 5-10 éves ruháim, amik még ma is megállják a helyüket.
2008. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Én akkor érzem jól magam a bőrömbe,ha divatos vagyok!:)Ha sajnálok kidobni egy rucit, varrónővel pár száz Ft-ért átalakíttatom,és divatos lesz!
2008. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra is gondolj, hogy a divat megvehető, a stílus, elegancia, igényesség nem.
2008. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!