Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a fontosabb, hogy divatos...

Mi a fontosabb, hogy divatos legyél, vagy az hogy jól érezd magad?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom azon,hogy lecserélem a ruhatáramat. De nagyon sajnálom a ruháimat. Még nagyon jó állapotba vannak.

De eléggé régi. Tavalyi darabok. Farmerek, polók pulcsik. De én szeretem őket. Visszont néha úgy érzem magam mint aki a multból szökött ide. Most mit csináljak?


2008. okt. 15. 18:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem amit nagyon szeretek marad, amit nem annyira, vagy már nagyon rongyos megy. Közbe meg veszek újakat. De csak olyanokat amik nekem tetszenek, és jól érzem magam bennük.
2008. okt. 16. 16:41
 12/13 anonim ***** válasza:

nálam egyértelműen a saját stílus a nyerő:)

és nekem is vannak olyan ruháim amit 2éve vettem,de kiegészítőkkel fel lehet dobni.vagy más nadrágot veszel hozzá,mint eddig.a kiegészítő olcsóbb,és ha szereted a ruháid maradj a régebbiknél.:-)

2008. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én akkor érzem jól magam, ha divatos vagyok:) ilyen a stílusom, ennyi:))
2008. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!