Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Jól öltözködik ez a...

Lányok! Jól öltözködik ez a srác? Jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. máj. 27. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
átlagos, sima hétköznapi viselet, semmi különleges nincs benne
2017. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, a póló vagy 3 számmal nagyobb rá és elég csúnya a színe is.:D
2017. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 kilós srácon van egy nem rávaló, egyszerű póló meg egy egyszerű gatya. Hogy ebben mi a jó, azt nem tudom.
2017. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mint aki az apja pólóját húzta magára.

Ez is a te kérdésed? https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

A második képen itt is egy ilyen indokolatlanul nagy pólóban van a srác.


Ha cingár vagy nem baj, de ha túl nagy vagy túl bő ruhát veszel fel, az ezt még inkább kihangsúlyozza. A rövid ujjú póló, pláne a sötétebb árnyalatok (kontrasztosak a bőröddel), mint ez is, pedig ezen túl is a vékony karjaidra terelik a tekintetet.


Szűkebb szabású, keresztbe csíkos felső, vastagabb, nehezebb anyagok, nem túl mély kivágású V-nyakú és inkább hosszú ujjú felső vagy ing könyékig feltűrve előnyösebb. A V-nyak és a test vonalát jobban követő felső a mellkasra tereli a hangsúlyt, kicsit deltásabbnak látszol tőle, a keresztbe csík és a sűrű szövésű anyagok szélesítenek, a feltűrt (ing)ujj pedig kicsit vastagít a felkarodon.


Ez sem fog auschwitzi menekültből Schwarzeneggert csinálni, de előnyösebb, mint amit a képen szereplő srác visel.

2017. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

kb S-es a mérete a ropinak,a póló meg L-es vagy XL-es.

így olyan hatást kelt,mintha lenyúlta volna az apja ruháját.

főleg ultra gáz slim fit,vagy skinny farmerrel a kinyúlt póló.

a szín kombináció viszont jó,oliva és fekete.

én is szoktam így.

2017. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

elég gáz h igy öltözködik...

Gondolom a srácnak nem tetszik a kisebb méret, mert szarul nézne ki. De hát b#zdmeg ő egy anorexiás, gyúrni kell... xD

2017. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem

ha rá való méretűek lennének a ruhák, nekem akkor se tetszene: tök jó, ha egy pasi egyszerűen öltözködik, de ez már a túlságosan egyszerű kategória, és inkább jellegtelen, mint férfias

2017. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a szett semmilyen, egy semleges színű nadrág semleges színű (de 6 számmal nagyobb) pólóval. A póló színe nem zavar, eléggé khaki bzi vagyok de így unalmasan néz ki.
2017. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem öltözködik, valami rádőlt a szekrényből.
2017. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

amúgy ez a stílus a nyunyó styl.

nyunyó-passzív homoszexuális,aki csak lány szerepben közösül.

és onnan jött ez,hogy sok csaj szereti felvenni otthon a palija ingét pólóját és akkor milyen aranyosak ahogy lóg rajtuk,gyakori filmes klisé is.

a homoszexuálisoknál meg ugyanígy.

a nyunyó felveszi a nagydarab aktív pólóját,mert milyen aranyos már.

szóval a kép és az öltözködési stílus felfogható a passzív homoszexuálisok reklámjaként is.

2017. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!