Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet megkülömböztetni...

Hogy lehet megkülömböztetni egy kínai és egy eredeti Vans cipőt?

Figyelt kérdés
Van egy Vans off the wall cipőm, mindenki azt mondja, kamu meg hogy nem eredeti, pedig nem vettem olcsóbban... 19000 ft- ért vettem.(NEM RENDELTEM) És én úgy tudom hogy eredeti és nem hamisítvány. Mi a külömbség az eredeti és a hamisítvány között?

2017. máj. 28. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

hamisitványon látszik rajta h nem egyforma.

Pl a talpon más márka vagy mintája van rajta.

És az ára jóval olcsóbb mint az eredeti

2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hangsúly azon van, hogy hol vetted meg annyiért, milyen üzletben. Egyébként ha megnézed egy eredetinek a talpát-márkajelzését, esetleg a rajta lévő írásokat, akkor meg lehet különböztetni az eredetitől. Ha más nem, keress rá a neten.
2017. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha markaboltban vetted vagy nagy uzletlancnal (pl office shoes) akkor tuti eredeti. Szezononkent lehet akár változtatás rajtuk így az hogy picit más mint egy korábbi modell, az nem jelent semmit.

Esetleg neten keress rá a modellre.

2017. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden teljesen egyforma az eredetivel. Akkor nem ertem miert mondjak hogy nem igazi...
2017. máj. 28. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán mert nincsenek tisztában...

Vanson mindig változnak rajta valamennyit, pedig ugyanolyan cipőt szoktak csinálni.

2017. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!