Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, dögösen kinézni gáz,...

Lányok, dögösen kinézni gáz, vagy ciki egy másik lány szemében?

Figyelt kérdés

Miért nem öltözik a legtöbb nő úgy, hogy a pasiknak csorogjon utnuk a nyála? A többi nő tartja vissza őket? Vagy valamiféle erkölcsi gát? Vagy mi?


Nekem úgy tűnik, hogy egy szexisen öltözéknek sok előnye van a társadalmunkban, és lényegében nincs hátránya. Vagyis nem értem, nem látom, hogy mi lehet a hátránya, ami miatt a legtöbben nem teszik.


2017. máj. 28. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem erről az jutott eszembe, amikor a volt munkahelyemen az egy meetingünk azzal kezdődött, hogy az igencsak alulöltözött képekkel teli leendő kolláganőnk facebook-profilját mutogatták körbe a kollégáim és csorgatták a nyálukat. Nem mondom, hogy ez a srácokról nem mond el semmi rosszat, mert de, de azért én is tehetek azért, hogy ne én legyek az a lány, akivel ezt csinálják. Amúgy a szoknyákkal nincs bajom, szeretem őket, de pl a dekoltált felsőket nem. Nem vagyok bennük magabiztos.
2017. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!