Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Milyen fürdőruha...

Csajok! Milyen fürdőruha lenne számomra a megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Szóval a sztorim: szeretnék magamnak hamarosan venni egy csodaszép fürdőruhát,de nem nagyon tudok rájönni,milyen lenen a megfelelő. Ugyanis valami olyasmit szeretnék venni amiben a kis mell is jól tud kinézni,és nem veszik benne el. Ugyanis nekem nem túl nagy a mellem,világosabb a bőröm,a hajam hosszú barna,és valami ehhez illő fürdőruhát szeertnék találni mint színben mint fazonban is. Ebben szeretnék tőletek segítséget kérni,hogy szerintetek nekem milyen illene nekem a kis mellemmel.

A netem már keresgéltem pár darabot,és találtam is,az egyik ez [link] de ez inkább más színben tetszene.

Aztán ami még nagyon megtetszett: [link] és a bugyija [link] Ez tetszik a legjobban de nem tudom mennyire állna jól egy kis mell ebben a kosárban.

Aztán még: [link] és [link] Szerintetek ezek közül melyik illene jobban? Vagy csak tanácsokat is szivesen olvasok :)

köszönöm szépen :)


2010. máj. 17. 16:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ui: 173 cm vagyok és 54 kg.
2010. máj. 17. 16:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! hol laksz mert én tudnék neked pár bikinit mutatni ami nem tul drága!!Irj vissza légyszives. 12/L
2010. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az utolsó előttire szavazok mert az színes ugye legalábbis nem fekete a fekete pedig slankít.

az utolsó se rossz de ha fehér a bőröd nem előnyös a fehér fürdőruci. 12l

2010. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én találtam mégegyet szerintem amit leirtál az alpján ez a bikini megy hozzád!! [link]
2010. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok,szóval nem jönne össze a tali.
2010. máj. 17. 17:21
 6/8 A kérdező kommentje:
17:20 köszi :)
2010. máj. 17. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szivesen..amugy nem atlit akartam csak azt hittem budapest környéki vagy mert a pesti arkadba van sok...szép
2010. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit a 17.20-as rendelt, az nagyon jó lenne, a merevítő kiemelné a cicidet, akármekkora is :) A minta is ok, a nagymintás dolgok elterelik a figyelmet.
2010. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!