Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti szoktatok vagyis...

Lányok ti szoktatok vagyis inkább tudtok papucsban és magassarkúban autót vezetni? Olyat amelyik kézi sebváltós nem automata .

Figyelt kérdés
Mennyire rossz a vezetés számodra a papucsban és a magassarkúkban ? Nem okoz nehézséget vagy azért akadnak kisebb nagyobb gubancok ?

2017. máj. 30. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Még gyalogolni sem tudok jól bennük, vezetni eszembe se jutna... A párom pedig, aki férfi, nem tud elegáns cipőben vezetni, csak kis kényelmesben :D


Biztos van, aki ügyesebb, mi tuti nem.

2017. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe sem jutna. Még lapos, kemény talpú cipőben, ( pl. téli bakancs) is fura néha, alig érzem a pedálokat. Papucsot sem próbáltam.
2017. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor életemben először próbáltam vezetni, pont egy magassarkú csizma volt rajtam :D

De nem, soha nem vezetnék abban. csakis fix, lapos talpú cipőben.

2017. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magassarkút eleve csak szökőévente veszek fel, de tuti nem vezetnék benne

Strandpapucsban már vezettem, de nem a legjobb, szóval inkább akkor már mezítláb.

2017. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a papucs kényelmetlenebb és veszélyesebb is sokkal, mint egy rendes, zárt magas sarkú cipő, vagy akár egy pántos szandál. Az előbbi lecsúszhat a lábadról, beakadhat a pedálok közé, hadd ne soroljam. Az utóbbiaknál ilyen probléma nincs, mert stabilan állnak a lábadon, nem tudsz kilépni belőlük. Csak annyi, hogy ha sarka van, akkor persze máshogy kell megtámasztanod és tartanod a lábadat benne végig.
2017. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel minden nap vezetek és magassarkúban kell megjelennem és nem tehetem meg a folytonos lábbeli váltást, ezért igen szoktam magassarkúban, papucsban sosem...
2017. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magassarkúban nem próbáltam még, azt nem is gyakran hordok. Városon belül papucsban szoktam néha menni néhány kilométert, de hosszabb útra mindig zárt cipőt veszek fel.
2017. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!