Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira harisnyában és miniszo...

Randira harisnyában és miniszoknyában, magassarkúban nem gáz elmenni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem igy mennel az inkabb gaz lenne!
2017. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért lenne gáz? :O Szerintem a legtöbb igényes lány így megy ha már elég jó idő van. Én is díjaznám férfiként
2017. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Attol fugg mi a program. Normalis etterembe, vagy szinhazba nem gaz, miert is lenne az. De setalni vagy egy szimpla moziba, ha amugy nem igy jarsz mindig, tehat nem ez a stilusod alapvetoen, akkor eleg ciki igy tuloltozni szerintem
2017. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mi a cél... Meg ruhától is függ: van, amilyennek nagyon olcsó és közönséges hatást lehet kelteni.
2017. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejönne ha ilyen szerkóban jönnél. Szeretem a nőies, szexi, rejtelmes lányokat.
2017. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
92%
Szerintem nem kell túlspilázni egy divatosabb vagy ha a olyan a program egy elegánsabb hétköznapi öltözet is megteszi.
2017. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy F vagy L ?
2017. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42 évesen kicsit gáz...
2017. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!