Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel osztálykirándul...

Mit vegyek fel osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk az osztállyal Pestre kirándulni. Reggel hatkor indulunk és fél tíz körül érünk vissza. Milyen ruhát vegyek fel? A válaszokat előre is köszönöm.

14/l



2017. jún. 1. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy fázós akkor rövid nadrág vagy térd nadrág, póló vagy ujjatlan felső és pulcsi. Cipő. Biztonság kedvéért rakj be egy hosszú nadrágot. Sok helyet nem foglal :)
2017. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha reggel meg este nem kell sokat menned hazaig, akkor nyugodtan menjel rovidnadragba meg trikoba, mert nagyon meleg van. De ha sokat kell menned, akkor szerintem inkabb oltozz at majd a buszban, mert azert reggel meg kicsit huvos van.
2017. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a rövid- vagy térdnadrág, trikó és kardigán vagy kabátka. Sportcipőt vegyél fel, esőkabát legyen nálad, naptejet vigyél és vizet!
2017. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy inkább kényelmesen és sportosan akarsz lenni, vagy kevésbé kényelmesen, divatruhában.

Az első esetén én egy kényelmes nadrágot(lehet cicanadrág, vagy egy kedvenc, kényelmes farmer), és (hosszított)pólót húznék. Ha jó idő van akkor rövidnadrág (lehet térd felett is) és valami póló/ujjatlan.

A másodiknál meg úgyis tudod.

Mindkét esetben kényelmes sportcipőt vennék fel, és egy pulcsit/esőkabátot is elraknék.

Mi is most voltunk kirándulni, én egy combig érő fekete tesinadrág szerű anyagú nadrágban, és egy pólóban voltam, sportcipőben. De így is a nap végére nagyon fájt a lábam.(Adidas cipő). Plusz én is vittem magammal egy pulcsit, bár nem volt rá szükségem.(30 fok volt.)

Jó kirándulást! :)

2017. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bazi meleg van, a pulcsit - hacsak nincs brutál légkondi a buszon/vonaton - teljesen fölöslegesen fogod hozni. Én utazáskor csak a hülye 18 fokra temperált közlekedési eszközök miatt cipelem...


Attól függ, mit csináltok, de ha városnézés, akkor kényelmes cipő/szandál (NE papucsban!!!), rövidnadrág, póló/trikó/top. Naptejet, vizet ne feledd, borzalmasan le lehet égni csak attól, hogy mászkálsz a városban.

2017. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek.:)
2017. jún. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!