Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők! Titeket zavarna, ha a...

Szülők! Titeket zavarna, ha a kamasz fiatok a mai öltözködési divat szerint öltözne?

Figyelt kérdés
Pl kivágott póló, divatosabb ingek, szakadt, szűk nadrágok, az a tipikus felül hosszú oldalt rövid haj...

2017. jún. 2. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem zavarna, tekintve, hogy nem engedném meg neki. Ha lenne gyerekem, az nem nézhetne ki egy rossz búzának.
2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

ezek is "búzák" öcsi, kapnál tőlük buksisimit:


[link]

2017. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgyis kinövi, plusz a kamaszok között gyakorlatilag minden divat. Akár rocker, akár rapper, akár páwa. Ugyanannyira divat az egyik, mint a másik.
2017. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen zavarna! csakis XVI. Lajos korabeli ruhákban járhat! mit kèpzel ez a büdös kölke hogy a mostani divatot követi! szobafogságot neki!
2017. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be kéne ám mutatni itt a sok fintorgónak, búzázónak, hogy micsoda egy förtelmes öltözködési és megjelenési kultúra volt itt egy generációval ezelőtt, mert elképzelésük nincs róla, aztán ahhoz képest merjék piszkálni a mai gyerekeket, akik tetszik, nem tetszik, összehasonlíthatatlanul jobban néznek ki, mint a szüleik anno.
2017. jún. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg nem öltözne így, mert ragadna rá annyi ízlés, és értelem, hogy a saját stílusát, és gondolatait kövesse.
2017. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Zavarna.Egy fiu öltözzön fiúsan.

A legtöbb divattervező langyi.

Ha divatba hozzák a babakék tütüt akkor abba járnak?

2017. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szülő lennék, jól el.icsáznám, mert ezeknél a mai kis páwafiúcskáknál én is férfiasabb vagyok konkrétan -.- amiket kiírtál még nem is annyira beteg ruhadarabok. láttam már férfiasitott női köntöst ecsetfejűn, meg olyan dekoltált pólót, meg flitteres és strasszos cuccokat... nameg a ridikül:D jézusom :D nagyon kiakadnék egyébként, ha a fiam így öltözne. bár,az én fiam lenne, tuti nem így öltözne! :D
2017. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!