Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Boxer vagy Fecske alsot a...

Boxer vagy Fecske alsot a kenyelmesebb és jobb? Egy másik kérdes lent! 17/F

Figyelt kérdés
és ha egyszer felvettem és ha abba alszom pl ugy hogy nem vesszem le akkor lehetek benne két napot de ha estére levesszem letesszem a fotelra és masnap ujra felvesszem ezt lehet????
2017. jún. 3. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

tiltja a törvény :D


tőlem felveheted 2 nap egymás után, akár aludhatsz is benne... de ne lepődj meg, ha utána elkerülnek az emberek ilyen meleg időkben.

2017. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már csak higiénia miatt nem használnám 2 napig. Én alváshoz nem veszek alsót arra ott van egy vékony rövidnadrág, de leginkább meztelen alszom. Nyáron melóba szoktam átöltözni és akkor alsót is átveszem mert totál beleizzadok. Ha nem céges busszal megyek haza hanem autóval akkor ott le is tusolok szépen kényelmesen.
2017. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!