Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lassan 17 vagyok miért nem...

Lassan 17 vagyok miért nem vehetek fel magassarkút?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi magassarkút szeretnék kb 7-8 centiset, de anyukám nem engedi. Azt mondta, kidobja, ha olyat veszek. November 1-én leszek 17, 173cm vagyok és tudok járni magassarkúban..szerintetek igaza van?:S


2010. máj. 17. 21:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy a barátomnál tartom majd, csak szegény most hurcolássza állandóan magával, na mindegy úgy is megteszi, ha megkérem:) Amúgy igen anyának is az a baja, hogy rosszat tesz, de szerinte az ő szavaival élve k*rvás is, ahogy az is, ha felveszek egy atlétát...szóval nehéz eset, de köszi a válaszokat, írjatok még ha szeretnétek:D
2010. máj. 17. 22:48
 12/20 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a cipő.Nekem is van egy ilyen magasságú és 13cm,azt hiszem vagy 15:-)Szóval nem 7-8cm az tuti.De szerintem meg mondd meg anyukádnak,hogy te ezt igenis megérdemled és attól még,hogy csinosan felöltözöl nem leszel kúrva.Azt akarja,hogy örök életedbe nála éljél?Nem tudsz így elkelni mondd csak meg neki.És az esküvői cipődnek is majd laposnak kell lennie?Ő soha nem hordott magassarkút?Amúgy sem hordanád állandóan gondolom.Ketten éltek csak anyukáddal?
2010. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nincs igaza, de szerintem őt is meg lehet érteni.

Attól fél, hogy megveteted vele, aztán rájössz, hogy nem túl kényelmes és inkább csak nézegeted a cipős szekrényben, hogy milyen szép, ahelyett, hogy hordod. :)

Győzd meg!

2010. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó ez a cipő. Nem értem anyukádat. Olyan mintha nem akarná hogy vonzó légy. Szerintem egyáltalán nem k.rvás.
2010. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Már van egy kb 9 centis magassarkúm, amit csak úgy tudok hordani, ha a lépcsőházban átveszem mindig mikor elmegyek és mikor hazajövök:S nem tudom, hát ha ez ilyen magas valahogy megbírkóznék vele, mert gyönyörű meg olyan egyszerű, rengeten 14 évesen látok olyan magassarkúkat, hogy fujj.. anya amúgy ilyen göndör hajú nem nagyon sminkeli magát, indiai boltokban veszi a ruháit, ilyen össze-vissza varrott gatyákat meg pulcsikat hord és nem szereti a magassarkút, nekem meg az nem tetszik, ahogy ő öltözik egyáltalán nem nőies, de ő tudja... nagyon óvatosan próbálom rábeszélni, hogy vehessen nekem a barátom egyet, de nehéz lesz, mert ezt is ki akarta dobni, nem hordhatom: [link]

nem nagyon látszik, csak hogy lássátok a mostani ennyire magas

2010. máj. 18. 13:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja én is 19 vagyok, és azt mondta hogy magas lánynak(171) az alacsony cipő illik,illetve, hogy tönkreteszi a gerincet. Az utóbbiban igaza van, az előbbiben nem. Abban egyeztünk ki, hogy nagyon ritkán veszek csak fel magassarkút,alkalmakra.
2010. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lassan 17?... Azért még nincs vége a nyárnak/ősznek.. Ennyi erővel én 1 hónap múlva leszek 18, így majdnem 20 vagyok? Szerintem hallgass rá. Vagy ha veszel, ne ennyire magas sarkút vegyél, és fogadjunk hogy feleekkorában se tudnál normálisan járni, sok korombeli hiszi ezt ;)
2010. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
tőlem fogadhatunk nem tudom miből gondolod ezt:)
2010. máj. 18. 19:08
 19/20 anonim ***** válasza:

Cserélünk anyukát? :D

Bár az enyém nem öltözik túl jól, de a nővéremet imádja dícsérgetni, hogy milyen szexi a gatyója, meg milyen szép a cipőkéje, szereti amainstream divatot,engem meg folyton szekíroz, goás a stílusom.

A te anyukádnak biztos tetszene az öltözködésem. A csere részleteit megbeszéljük ;)

2010. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Cseréljüünk, mondjuk a kirohanásait nemhiszem, hogy szeretnéd:D:D
2010. máj. 19. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!