Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a ruhaboltokról? H&M, Mango, Zara, Orsay, New Yorker, Springfield, Stradivarius, Cameiu, C&A, F&F, Bershka?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:

H&M-ben neha találok olyan ruhát ami tetszik,egeszen megvagyok vele elégedve.

A Mangot nagyon szeretem,jók az anyagaik es tetszik ez a letisztult stílus.

Zaraban is szoktam neha vasarolni,egész jo ruháik vannak.

Az Orsayt nem szeretem,csalódtam benne párszor.

New Yorker szerintem olyan mint egy kínai,persze vannak

ott is jobb minőségű ruhák,de a többség gagyi.

Springfieldben es a többiben nagyon regen voltam,nem tudok nyilatkozni.

2017. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az összes közül a H&m viszi a prímet, majdnem az összes ruhámat az online oldalukról rendelem; mindig megtalálom a magam stílusát, az árak is iszonyat jók, szerintem a legnagyobb márkák színvonalát is übereli...Nincsen elég szó rá, imádom:D


A Springfieldet és a Cameiut nem ismerem.


A Mango, Orsay nekem nagyon drága, az én stílusomban nem is találok ott olyan ruhát, ami egyáltalán tetszene.


A Zarában, Bershkában nekem túl tömeg ruhák vannak, azok a tipikus ruhák amiket minden második lány felvesz, az árakkal sem vagyok megelégedve, de ez egyénfüggő.


Stradivarius nem rossz, nem vásárolok ott soha szinte.


C&A szintén kedvenc,sok akciós dolgot lehet találni, sok ruhám van onnan. Ugyanez a New Yorkerben is, ki lehet fogni a nagyon jó árban lévő ruhákat, de egyébként nem vásárolok sokat.


Az F&Fben is szintén ki lehet nagyon jó dolgokat kifogni, bár a nem leértékelt ruhák kicsit túl vannak árazva, drágák, de ettől eltekintve jók.

2017. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

H&M - Ki lehet fogni jó dolgokat, de összességében van elég sok ízléstelen ruha. Sajnos sokszor van az, hogy megtetszik valami, aztán látom, hogy 100% poliészter, amit nem veszek meg, mert könnyű beleizzadni.

Mango - Itt is ki lehet fogni jó dolgokat, viszont sok az öregasszonyos cucc is. Szép blúzaik, ruháik, kabátjaik vannak, szeretem.

Zara - Itt ritkábban sikerül kifogni jó dolgokat. Túlnyomó részt nekem olyannak tűnnek a ruhák, hogy nagyon dizájnosak meg minden, de utcára nem mennék ki bennük. Amire gondolok:

[link]

[link]

Orsay - Itt szolidabb, elegánsabb ruhák vannak, munkába, eseményekre pont jók.

New Yorker - Itt többségében ízléstelen, olcsó, gagyi dolgok vannak, főként fiataloknak, akik vevők erre.

Springfield - Itt talán egyszer voltam évekkel ezelőtt, arra emlékszem, sok ruha nagyon vékony volt, pont olyannak tűntek, amik 2 mosás után kinyúlnak vagy kilyukadnak.

Stradivarius - Nem igazán fognak meg a ruháik, úgyhogy nem nagyon szoktam bemenni.

Camaieu - Itt is ki lehet fogni szép dolgokat néha, bár elég kicsi a bolt.

C&A - Úgy összességében nem tetszik, mert olyan - hogy is mondjam - slampos ruháik vannak, nem néznek ki jól, meg öregasszonyos is sok cucc. Néha szoktam itt ilyen basic nadrágot, zoknit venni, azt annyira nem lehet elrontani.

F&F - Néha, mikor a Tescoban járok és áttolom a kocsit a csokik és a sajtok közötti sor közt, vetek rá egy pillantást megállás nélkül. Még a C&A ruháinál is igénytelenebb összhatást keltenek, kb. mint egy kínai bolt.

Bershka - Nem tetszenek a ruháik, nem szoktam bemenni.

2017. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

h&m: tomegruhak, nem tul jo minoseg, es folyton szembejott velem, mikor meg ott vasaroltam

mango: neha benezek, de ritkan talalok olyat ami tetszik

zara: draga es nem is tetszik, nem az en stilusom

orsay: a kedvencem, most mar 90%-ban itt vasarolok, vagyis online rendelek, nem tartom draganak, sokszor van 20-25%-os kedvezmeny, most is 4 felsot vettem darabjat 3200-ert. Teljesen az en stilusom, szeretem nagyon.

New yorker: a heten veletlenul betevedtem, de borzaszto, rajottem hol veszik a 16 evesek azokat a borzaszto ruhakat (pl haspolo annak is akinek nem kene)

springfield: nem az en stilusom

stradi: nem szoktam talalni nekem tetszo darabot

camaieu: itt se szoktam mostanaban vasarolni

c&a: nem tetszik, nekem kis meret kell, es itt az xs-es is oriasi..

f&f: nem jarok tescoba, nem ismerem

bershka: ugyanaz a velemenyem mint a h&mrol

2017. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
c&a-ban szoktam nadrágot venni, ott van általában a méretemben, nem csípő fazonú, nem szaggatott-agyon koptatott, egyszínű sötét farmer. a többi boltot messziről elkerülöm. tömegcuccok, gagyi minőség olyan áron, hogy az vicc... nem éri meg. seconhand párti vagyok,mert amik ott vannak ruhák, és egyben vannak még, azok tuti kibírnak akár még 3-4 évet is (vagy többet).
2017. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

H&M: alapvetően szeretem, bár mostanában nem sok mindent találtam ott magamnak.. Sok a fekete-fehér ruha, én jobban szeretem a színes dolgokat.

Mango: nagyon szeretem, jó minőségű ruhákat árulnak, letisztult stílus, és vannak színes ruhák. Nekem való.

Zara: vannak jó cuccok, de ritkán nézek be.

Orsay: alapvetően ezt is szeretem, de sok a 100% poliészteres ruha. A ruhák tetszenek, az anyagok nem mindig jók.

New Yorker: nem szeretem. Sem a stílus, sem az anyaghasználat nem tetszik.. Inkább tiniknek való. Mondjuk én még tiniként is kerülném :D

Springfield: nem vásároltam ott soha, úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni.

Stradivarius: régen nézelődtem néha, de valahogy nem fogott meg.. Mostanában nem voltam bent, nem tudom, most mi a helyezet:D

Cameiu: még soha nem éreztem rá késztetést, h bemenjek.

C&A: néha vásárolok ott basic trikót/pólót. Nemrég vettem egy nagyon jó szoknyát is. Sajnos a méretezés nagyon nem jó, én S-es méretet hordok, de ott az XS is sokszor lóg rajtam.. Több korosztálynak csinálnak ruhákat, ami előny.

F&F: régen vettem ott pár nyári cipőt, már nem járok tescoba, úgyhogy msotanában nem találkoztam az áruikkal.

Bershka: régen vettem ott pár dolgot, de már abszolút nem járok be. Valahogy nem jó be, nekem a műszálasak ruhák jutnak ezsembe, ha meghallom azt, h Bershka.

2017. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
szerintem Zarában, Orsayben, New Yorkerben szar ruhák vannak; Mango vegyes; C&A elmegy/változó; H&M-ben, Springfieldben, Bershkában sok jó ruha van; többiben nem voltam
2017. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
H&M : rendszeresen vásárolok basic biopamut termékeket felnőttnek és gyereknek, Mango - nem ismerem, Zara - ismerem, de a színvilága nem tetszik, Orsay - női blúzt, online pedig basic olcsóbb pamut pólót szoktam venni, New Yorker - nem ismerem Springfield -nem ismerem Stradivarius - nem ismerem Cameiu - az üzletbe benéztem, de drága volt, C&A - nadrágot és kabátot vettem felnőttnek, F&F - női basic felsőt, pizsamát már vettem, gyereknek időnként elég jó termékek vanna pl. leggingsek, pólók, ruhák, fehérneműk Bershka - nem szoktam nézni
2018. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én igazából mikor hol találok. Legutóbb a bershka volt a nyerő. Nekem eddig ahol a legtöbb mindent vettem az a New Yorker volt és ár érték arányban is türhető. A zarába elléggé fent vannak az árak. H&M sose találok amit keresek.Stradi nem lenne rossz de ez is Zarás szinten van kb.
2023. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!