Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felhíztam 64 kilóra, főleg...

Felhíztam 64 kilóra, főleg hasra és csípőre. Hova menjek így vásárolni Bp-en?

Figyelt kérdés
nem nagyon ismerem a várost....hol lehet nem xs-,s-es nem drága,de jó ruhákat venni nem piacon?
2010. máj. 18. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol árulnak normál méretű ruhákat, a 64 kilóddal nincs szükség arra, hogy extra méretű ruhákat vegyél. Én is ennyi kiló vagyok, nem s-es a méretem, de ettől még mindenhol találok a méretemben ruhát.
2010. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
C&A, H&M.
2010. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Te, hova jársz vásárolni?Mármint, hol van az a mindenhol? Rajtam röhögőgörcsöt kaptak az eladók, mondták, hogy itt nem árulnak ilyen nagy ruhákat. Volt ugyan csípőgatya,amit be tudtam gombolni egy másik boltba, de nagyon gázul festettem, mint egy kötözött vírsli.:((((((((((((((((((((

2010. máj. 18. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Na de az sem mindegy milyen magas vagy a 64kg-hoz! Én 168/68 vagyok és olcsón a C&A-ban, H&M-ben, Jeans Club-ban, New Yorkerben, kicsit drágábban a Charles Vögele-ben, Marks&Spencer-ben szoktam vásárolni! De szerencsére az a tapasztalatom, hogy egyre kevesebb olyan bolt van, amit csak csontkollekcióknak tartanak fent!

25/L

2010. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is észrevettem, h egyre csinibb ruhákat kapni nagyobbacska méretben is. én 172cm vagyok és 64kg, de az m-es ruhákba simán beleférek, amit azért még lehet kapni. C&A, H&M tényleg jók!
2010. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

154cm vagyok. :(((((

És sokszor van olyan, hogy le kell vágatnom nadrágok szárát amit veszek, mert 20-30cm-el hosszabb,mint én.:(

2010. máj. 18. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"egyre kevesebb olyan bolt van, amit csak csontkollekcióknak tartanak fent! "


Ne akadj ki ha ezek után daginak hívnak, vagy lekövéreznek.

Sok olyan lány van aki nem tud hízni, vagy étkezési zavara van.

Nem értem őket miért lehet gúnyolni, ha a "nagyobbacska" lánypkat meg nem.

2010. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nem gúnyolódásról van szó, hanem a nők alkatáról! Természetesen mindenkinek meg van a maga baja, a "csontiknak" és a "dagiknak" is. De sajnos a teltebb nők mindig nagyobb bajban voltak öltözködés szempotjából, ami köszönhető volt annak, hogy bár a magyar nők többsége igenis telt, a legtöbb boltban mégis max L-esig voltak méretezve a ruhák! De talán most már javuló tendenciát mutat a helyzet!
2010. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Turkáló!!!! Nyugatinál a nagy posta után valamivel, blaha lujza tér mellett ---> Ezeken a helyeken darabra mennek a ruhák, minőségibbek, persze még rengeteg ilyen van, de én mindig ebben a 2-ben találom a legjobbakat.

Rózsa utcában Újpesten van a legjobb kilós turi.

Amúgy én is 172/70 kiló vagyok, szóval kicsit duci, de ezekben a divat boltokban felsőből jó az m-es, 40-es nadrágban szabástól függően a 40-42-es. De embertelennek tartom az árakat, a promodban, H&M-ben az egész fizetésemet ott tudnám hagyni pillanatok alatt... Úgyhogy marad a turi, ahol az ilyen cuccokat is vadászom, és nem egyszer találtam már.

2010. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én nem pesti vagyok (de laktam már ott), és általában C&A és hasonló jellegű helyeken vásárolok. A C&A-ban vannak amúgy kimondottan moletteknek szánt ruhák is (asszem a Yessica márka is ilyen). Én sem vagyok magas, bár nálad magasabb egy kicsit, és nekem is fel kell varratni a nadrágokat, sok nő van vele így. Nem mindenki olyan magas, viszont levágni le lehet egy nadrágból, hozzátoldani viszon nem igazán, ezért csinálják őket ilyen hosszúra.

Ja, amúgy ha egy boltban az eladók kiröhögnek, akkor nyugodtan kérdd el a panaszkönyvet, mert ezt nem tehetik meg.

Mondjuk nadrágot én sem szeretek vásárolni, mert elég nehéz megtalálni a megfelelőt. Múltkor a Tally-ban is egy órát tököltem, mert nem volt a méretemben, az egyik túl nagy volt, a másik túl kicsi, köztes méret meg nem volt. Ami meg pont jó volt, az nem állt jól. Szóval tudom, hogy nem tökéletes alakra nadrágot vásárolni nem a legjobb elfoglaltság, de azért lehet találni jókat. Legutóbb a C&A-ban vettem farmert, amit imádok, mert nem csípőfazon, ezért nem buggyan ki oldalt az úszógumim, meg elöl a hasam (régebben amúgy nem zavart az ilyen, mert feszes volt a hasam, csak szülés után már nem az igazi).

Amúgy egyáltalán hányas méretet hordasz? Mert nekem kb. 38-as a méretem, és a legtöbb helyen ennél még nagyobb méreteket is tartanak (42-ig szokott lenni).

2010. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!