Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más Háda üzletben se lehet...

Más Háda üzletben se lehet levásárolni a rossz méretű ruhát? (Ár cimkével ellátva, nem kilóra vásárolt)

Figyelt kérdés
A miskolci plázában lévő Háda üzletben minden ruha cimkés és árral ellátott. Vásároltam egy nadrágot 2000 ft-ért páromnak, sajnos kicsi volt és hiába rajta ugyanúgy az árcimke és megvan a blokk, nem lehetett levásárolni vagy cserélni. Ami elég szomorú mivel ennyiért nem használt ruházati boltban is megvehettem volna ahol vissza is cserélik...máskor persze igy nem vásárolok hogy nincs ott az illető ha odamegyek, viszont igy az a 2000 ft kidobott pénz...

2017. jún. 9. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek cserélni
2017. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtál ujjat...nem az volt a kérdés hogy kotelesek e vagy sem
2017. jún. 10. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen turkálóban nem cserélnek, nemcsak a Hádában. Se kg-os se darabárasban.
2017. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Hádába, hanem másik turiba vittem vissza új címkés ruhát, nekem cserélték. De mondták, hogy alapvetően nem szokták, mert sok a visszaélés vele.
2017. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!