Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz álmok sorának hada, mit...

Rossz álmok sorának hada, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az álmok valósak,szóval megtörtént vagy fennálló esetek.

Vagy mondjuk tudom előre,hogy pl tudom mit kell csinálnom holnap és aztnegatívan álmondom meg.. Plmegint othon felejtek egy levelet,amit múltkor is..


Munkahelyemen van egy ..legyen " A" személy, aki feszegette a határokat csak én nem vagyokaz,aki hagyta magát és ha nem tudja felvenni a harcot más mögé bújik.. Én vagyok a rossz,mert nem hajolok meg előtte,nem inedek meg, össze vissza köpköd a hátam mögött és igazából saját magát írja le csak nem látja... Szerinte velem vannak a gondok.. Még is ő járkál a főnökkel beszélrőlre,mert mindenki beköpi öt,hogy nem csinál semmit!


A kedves barátnője (?!) akik szintén egymás háta mögött köpkdnek..tegnap kiderült. Szóval ez a barátnő legsen "B" személy, ezzel egy területen dolgozunk jóban vagyunk hülyéskedünk..ez is köpköd rám,ahelyett,hogy a szemembe mondaná..

És azért vagy ahhoz kapcsolódóan ilyen velem,mert az "A" személy elhord engem mindennek..


Nyár elején volt egy balhé,akkor az egyik személyt legyen "C" utálták azért mert amit tett,pedig nem őt kellett volna támadni hanem mást,aki felelős volt a dologért.,

"B" személy köpködött a " C" személyre,hogy milxen de én nem pofáztam a "B" személyről,hogy milyen ,csak azért mert a " C" személlyel én joban vagyok.


Felébredek mindig tök ideges vagyok,ilyenekről álmodok mindig ami nyomaszt.

Ki vagyok már ettől.


2016. dec. 4. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam rosszakat álmodni és rosszul aludni amikor valami ismerősöm valamilyen formában gyötört lelkileg ahogy te is leírtad. Aztán amikor kiiktattam életemből az ilyen kártékony embereket, egyből úgy aludtam mint a bunda és a rossz álmaim helyett is kellemesek jelentek meg.

Sőt az említett gyötrő típusú ismerőseim a kialvatlanság és stressz miatt egyéb testi bajokat is okoztak, ha a test nem tudott napokig alvás közben megfelelően regenerálódni. Aztán az említett kártékony ismerősökkel való kontaktus megszakítása után a testi-lelki egészségem is maximum 1-2 nap alatt teljesen rendbejött. Huzamos stressz és kialvatlanság esetén a test nem tud megfelelően regenerálódni és számos betegséggé növi ki magát az apró baj is. Úgyhogy jó ideje elkerülöm a problémás embereket akik másokat gyötörnek és igyekszem olyan kiegyensúlyozottan élni mint a filmben Crokodil Dundee.

Külföldre nem tudsz kimenni dolgozni? Kiegyensúlyozott és nem gyötrő emberek közé és többet is keresnél. Vagy otthoni jövedelemforrás. Én az utóbbit választottam és életem egyik legjobb döntése volt, mert egy munkahelyen nem a hazai kevés fizetés a fő gond hanem a sok hülye munkatárs akik abban élik ki felesleges energiájukat hogy másokat idegesítenek.

2016. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy móresre tanítani a jelenlegi munkahelyen a másokat idegesítő embereket. Vezessék le feszültségüket munkában és ne mások idegesítésében.
2016. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha velem kedvesek én is az vagyok,ha támadnak én is támadok,de akkor nincs kivétel, ott vágok bele,ahol a legjobban fáj, nem gondolkodom ezen,hogy lehet,hogy nem kéne ez vagy azt mondani,mert fáj neki.. úgy taposom ki a belét ahogyan csak tudom..


de legbelül fáj,bánt,hogy nem tudunk jóban lenni és nincs meg a nyugalom.. kívülről erősnek látszom,de belül nem érzem magam annyira erősnek.


Gondolkodtam már külföldi munkán, jó lenne többet keresni.. de nem akarom itt hagyni a családot,kutyákat.. a megszokottat.. amikor haza jövök munka után,akkor tényleg haza és nem egy idegen országban bérelt lyukba.. és nem menekülök egy nálam 30 évvel idősebb öregtől engem nem fog fenyegetni,ott taposom ki a belét ahol a legjobban fáj,háta rájön egyszer,hogy attól,hogy én fiatal vagyok,nem fogok tőle megijedni és meghajolni,mert tudják,hogy én milyen vagyok és ő milyen..ha ez kell megkapja!

2016. dec. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!