Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az iskolai...

Mit gondoltok az iskolai egyenruháról? Érdemes lenne manapság bevezetni?

Figyelt kérdés
Elvégre elkerülhető lenne az iskolákban a feltűnősködés, ilyen szempontból mindenki "egyenlő" lenne. Kevesebb cikizés lenne öltözködés terén. Ti mit gondoltok? A mai világban megállná a helyét?

2017. máj. 21. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Én örülnék neki ha visszajönne. De szerintem ez manapság már lehetetlen lenne itt.
2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges. Hallottam már ezt a feltűnősködés dolgot, bár én sosem tapasztaltam. Nálunk a suliban sosem ez volt a menősködés tárgya.


A mi sulinkban így is raboknak érezték magukat a diákok a bezárt épületben, rácsozott ablakokkal, ha az egyenruha is bekerülne, még inkább olyan érzést keltene, mint akik börtönben töltik a napjukat..

2017. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
En valamilyen szinten orulnek neki. 16/l
2017. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Ez már a 21. Század..
2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kevesebb cikizés": ahol azért cikiznek mert nem márkás vagy divatos a ruhád, onnan messzire menekülni kell, az igénytelen öltözködést viszont nem csodálkozom, ha sokan megszólják. (Meg alapból ez a cikizés dolog is még inkább az általános iskolában van jelen, középben már nem nagyon, ahol igen, ott a színvonal a tudjuk mi alatt van.)


+Ezzel szerintem folytatódna a magyar oktatás terén amúgy is meglévő gondolatmenet, öljük meg az egyéniséget, és védjük a gyengébbet a jobb kárára.


De a második válaszoló véleménye is helytálló!

2017. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak egy filmből indult ki a kérdésem, amit tegnap láttam ekapcsán. :) Mondjuk az a film nem ebben az országban játszódott, de kíváncsi vagyok az itteniek véleményére is.
2017. máj. 21. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem örülnek neki.
2017. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

én nem örülnék neki, mert ez is a szabadságom korlátozása lenne.

ha nem a ruha miatt, akkor más miatt bántják majd egymást az emberek. ezzel csak eltakarsz egy problémát, de nem oldod meg. aki olyan, az talál új lehetőséget a szemétkedésre.

2017. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Amikor szóba jön ez a téma, az emberek általában csinos kis blúzokat és rakott szoknyát képzelnek el, amiket az animékban látni, de valószínűleg itt csak valami rusnya, formátlan, műszálas iskolaköpeny lenne.

Szerencsére nem érint, már nem járok iskolába, de nem tartom jó ötletnek. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy baromi drágán lehetne beszerezni.

2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz ötlet, mert ha nem az öltözködés miatt cikiznének, akkor azért mert magas vagy, alacsony, kövér, sovány, mindegy miért, valamilyen indokot mindig találni fognak. Teljesen felesleges, és sokkal egészségesebb egy olyan közösség, ahol nem figyelnek valakire jobban, csak mert felöltözik valahogy - ráadásul iskolában nem meztelenkednek, nem öltöznek fel hiányosan, stb. Pl. én darkosan öltözködöm, és emiatt nem néznek meg jobban, nem néznek ki, legfeljebb ha valaki hasonlóan öltözködik, az néz meg, mert tetszik neki. de ez kölcsönös.
2017. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!