Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A párom örökölt egy ezüstróka...

A párom örökölt egy ezüstróka bundát. Elég fiatalos szabású. Divat még vagy hordható manapság?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább eladnám a helyedben.
2017. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon fázós vagyok, úgyhogy egy próbát biztosan tennék vele, de őszintén szólva nem tudom elképzelni hova lehet felvenni színházon kívül.
2017. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ha van gusztusod felvenni egy állatot akkor hord!

amúgy már ciki az ugazi bunda, az állatvèdelem miatt a legnagyobb divatikonok is műszőrmèt hordanak...

2017. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten divatos, de sztem nem fogják érte megszólni, ha amúgy csinos és stílusos... vagyis a külalak miatt nem. Ha viszont egy elszánt állatvédővel találkozik, aki azonnal kiszúrja, hogy ez bezony állatból készült, és nem műszőrme... hajjajjj...
2017. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Fazontól függ, de egy bunda mindig divatos, ahogy a farmer vagy a bőrdzseki is.
2017. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal több szennyeződés érheti manapság, mint 30-40 éve, szóval sajnálnám, hogy tönkremegy. Maximum nagyon alkalmanként lehetne viselni. Ha már állatok pusztultak el miatta, legyen tartós, ne kelljen az iparágnak további állatokat leöletni, új bunda gyártása miatt.
2017. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te felvennéd 5-ös?
2017. jún. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!