Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Körülbelül mennyiből jönne ki...

Körülbelül mennyiből jönne ki egy TELJES ruhatár csere?

Figyelt kérdés

Középkategóriás ruhákkal. (Bershka, Sinsay, H&M, New Yorker... )

19/L


2017. jún. 17. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom :o na mind1! kb 30.000ft-ra kell számítani
2017. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kabátok 15k körül vannak, nadrágok 8k, pólók 3k, pulcsikat szintén 8k körül láttam.

Amúgy van a h&m nek honlapja nézd meg. De a hirtelen teljes ruhatárcserét értelmetlennek tartom, apránként cseréld le a dolgaidat.

Amúgy nagyon nem mindegy milyen mennyiségű ruhára gondolsz.

Öcsémnek akinek van 2 hosszú és 2 rövid farmere, minden napra egy pólója és két pulcsija jóval olcsóbb projekt lenne mint nekem.

2017. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ez a 30ezer, hogy jött?

el nem tudom képzelni!

2017. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod, akkor nem jársz az általad felsorolt üzletekbe... ebből következik, hogy én nem értem, minek kérdezel itt ilyet.
2017. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Kb. 500 ezer.
2017. jún. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ruhatárad van, mik az igényeid. De biztos, hogy több százezer Ft. Én is kicsit parázok emiatt, rászántam magam egy komolyabb diétára, egy-két méretet biztos fogyni fogok. Már télen sem vettem komolyabb darabokat, és most nyárra is csak minimálisan, olcsóbb dolgokat vásárolok, amiket nem sajnálok majd kidobni.


Eddig komolyan sokáig azért nem álltam neki a diétának, mert sajnáltam megválni a nehezen összeszedett, szép daraboktól. Én idősebb vagyok jóval nálad, és vannak igen drága, még hordható ruháim, fehérneműim (főleg kabátok, alkalmi ruhák, stb.).

2017. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem kb 7-800000 lenne annyi ruhám van. De ezekbe a boltokba kb 6-7 ruhát találnék ami megfelel az izlésemnek. Nem szeretem az ilyen semmilyen ruhákat
2017. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért döntöttem így, mert amíg a szüleim vettek nekem ruhákat, mindenből csak a legolcsóbbat kaptam, és nem volt baj ha már három éve nyúzom, és teljesen szétkopott, csak ha szakadt volt :D. És a nadrágjaim is két mérettel nagyobbak mint én, mert 14 éves korom óta fogytam.( kettő van ami jó rám, azokat két éve vettem magamnak, de anyáék szerint felesleges pénzkidobás volt) És övvel is hülyén néz ki. :D Nem azért vannak ilyen ruháim, mert nem tehettük volna meg, hogy normálisan vásárolunk, hanem mert anyáék szerint értelmetlen. Szóval legyen öt pólóm, két nadrágom...stb . Diákmunkákkal+ösztöndíjból összeszedtem eddig 200.000-et ami most nálam van, már 40.000-et elköltöttem cipőkre, és valójában nem is tudom, hogy pl hány póló, nadrág, satöbbi kellene indulásnak..
2017. jún. 18. 11:07
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a szüleid így gondolkodnak, hogy kb minden ruhád felesleges... Az én anyám is így gondolkodott anno, legyen 5 utcai pólóm, hogy elég legyen hétfőtől péntekig aztán kész. Tök gáz volt 1 évig ugyan azokban járni mindig, ja meg 1-2 pulcsiban, meg 1-2 gatyában, 1 cipőben, pedig mi is megengedhettünk volna kicsit többet, de hát nem mert minek, elég az... Hála istennek azóta megengedhetem magamnak, hogy havonta vegyek 2-3 új cuccot.

Na de a kérdésedre visszatérve, gondolom maradt még 160 ezred. Szerintem abból vehetnél 3 rövidgatyát, 3 szoknyát (ha szereted) 7-8 pólót/ toppot. A maradékot félretehetnéd őszre, hogy tudj venni legalább 3 hosszú gatyát, 7-8 hosszú ujjút, 3-4 pulcsit, kabátot, sálat, sapkát. Fogalmam sincs, hogy ezek kijönnek e ennyiből, attól függ mennyire vagy ügyes, ki tudod e fogni az akciókat stb... :)

2017. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
160 ezerből ha ügyes vagy egy alap ruhatárat össze lehet dobni. Figyeld hogy melyik boltban mikor van akció, én pl jókor mentem gatyát venni és így 6ezerért vettem hosszú farmert, ha kicsit türelmes vagy sokat tudsz így spórolni, ezen felül keress outlet boltokat, pl a Dorothy and Aby-ban pont ilyen márkákat kapni egész jó áron, nincs nagy választék de alap darabokat (pulcsi, kabát, nadrág, alap felsők) jó áron mennek, érdemes benézni ha jött szállítmány.
2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!