Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz amikor egy...

Szerintetek gáz amikor egy telt nő/lány sortot vesz fel nyáron?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok,amikor valaki súlyosan elhízott,hanem amikor valakin van súlyfelesleg. Jelenleg 58 kg vagyok kb. 157 centihez. A lábaim nem túl szépek,de amikor 35 fokban biciklizünk a strandra a tűz napon,akkor azért jól esne.


UI.: Csak én látom úgy,hogy manapság már mindenki ilyenben mászkál,még az elhízott lányok is ?



2017. jún. 18. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem gáz. Érezd jól magad és ne foglalkozz másokkal. Élvezd a nyarat, Neked is jár.

Biciklizz sokat, az segít megszabadulni a kilóktól.

2017. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jún. 18. 10:35
 3/15 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nem gáz.
2017. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanannyi jogod van sortot felvenni, mint a topmodelleknek. És legyen önbizalmad, nem gáz egyeltalán
2017. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Néz egyáltalán nem gáz, meg az kevés hogy leírtad hány cm vagy hány kiló, itt sokat számít hogy hol vagy kövérebb, sőt ez nem is igazán kövér, még teltnek sem igazán mondanám. A barátnőm 2 évvel ezelőtt 155 cm magasságával volt közel 70 kiló. A lábain, combján szinte alig látszott valami leginkább a hasán volt látványos meg a mellén és a vállain. A barátnőm már akkor mindig sortban, rövid szoknyában mászkált, és a kutyát nem érdekelte, sokan még úgy is megbámulták hogy milyen jó csaj, jól is nézett ki úgy. Igaz lefogyott majdnem 30 kilót és sportosabb lett jóval, de az arca nagyon besüllyedt a fogyása miatt, pufi arccal jobban nézett ki szerintem. Na mindegy, de látok ezerszer kövérebb lányokat, nőket mindent mutató ruhákban mászkálni úgy hogy kibuggyan mindenük szinte, és bár nem bántani akarom őket de ezek már nem túl esztétikusak.
2017. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Figyi 80 kiló vagyok 170 centihez és akár haspólót is felveszek. Ha van, rakjuk ki, nem? :D
2017. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én full vékony srácként simán felveszem az izomtrikót (nem önbizalomhiányos kondis vagyok, tényleg vékony, 192/57) mert így érzem jól magam, ráadásul nem szeretem a meleget, pólóban pedig megsülnék. Akinek nem tetszik, az ne nézze, ráadásul sok férfi kedveli a duci nőket, ők még kifejezetten örülnének neked :D
2017. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Testalkattól függetlenül mindenki öltözéke az időjáráshoz és az alkalomhoz kell illeszkedjen. Túlsúly esetén annyiban módosul ez az alapszabaly, hogy esetleg más szabású/fazonú ruhákból érdemes válogatni. Például sortból, nem a feszülős és rugalmatlan fenékig felvágott farmer ajánlott (habár ez a vékonyaknak sem, ha van bennük bármi tartás...), hanem egy lazább comközépig/ térd fölé erő szabású.
2017. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én a teltebb nőket kedvelő férfiak nevében tudom azt mondani, hogy mi kifejezetten örülünk ha egy teltebb csaj rövid nadrágot vesz fel :) olyan ruhákat viselj amiben jól érzed magad, mindig lesznek olyan emberek akik rosszindulatúak, és mindenkiben találnak valamit amit ki lehet beszélni.
2017. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
az, ha valaki kövér minden ruhában látszik, ezért szerintem értelmetlen hosszú ruhákban főni egész nyáron, csak azért, mert valaki nem olyan fitt... vedd csak fel.
2017. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!